Вата 1 Червня 2021 12:46Марина Сейлор

Оце дітям зaпyдрuлu гoлoвu! Студенти “ДНP” записали відео зі зверненням до росiян: вони розповіли, що сталося з Україною

Студенти “ДНР” записали відео зі зверненням до російської молоді в дусі кремлівської пропаганди: вони лякають росіян ситуацією в Україні.

Студенти так званої “ДНР” записали відео зі зверненням до російської молоді, в якому закликали припинити виходити на мітинги проти режиму глави Кремля Володимира Путіна.

Вони лякають росіян ситуацією в Україні, повідомляє Діалог.UA.

Відео було опубліковано в соціальній мережі ” Твіттер ” і викликало неоднозначну реакцію користувачів.

На опублікованих кадрах донецькі студенти зачитують текст про те, що сталося з Україною після Революції Переваги в 2014 році. За їх словами, в країні почалася “громадянська війна”, а їм “заборонили говорити і думати російською мовою”.

Заява в стилі російської пропаганди підхопили Россмо і телеграм-канали бойовиків. “Ми з жахом спостерігаємо кадри акцій і маніфестацій, які зараз відбуваються на території Росії, хочемо застерегти і розповісти, що вас може очікувати.

Загрузка...

Після 2004 року Україна перестала бути колишньої, нас стали змушувати вчитися, спілкуватися і думати українською мовою, нам заборонили говорити російською “, – заявляють підлітки, дивлячись в об’єктив камери.

Продовжуючи розповідати про Україну, студенти ОРДЛО почали звинувачувати Україну в російській окупації Донбасу і українську армію в обстрілі, при цьому попереджаючи російських студентів, вони ні в якому разі не радять виходити на протести проти режиму Путіна, оскільки так можна зруйнувати Росію.

“Вони хочуть лише зруйнувати і розграбувати велику Росію, що не переможених ніким. Схаменіться, поки не стало надто пізно”, – закликали в “ДНР”.

“Монтажери явно проводять паралелі з Навальний (якщо повний ролик подивитися, там це добре видно). Для цього і отруєння Віктора Ющенка притягли. Висновок – в Україні дуже важка ситуація, не хочете війни, сидите вдома, а краще йдіть Путіна захищати”, – коментують відео користувачі соціальних мереж.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/157398/

Схожі статті

Notice: Function WP_Object_Cache::add was called incorrectly. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ