Пакистанський “Маус” – броньовик “Burraq”
Авторські статті 10 Лютого 2018 8:07Mikel

Пакистанський “Маус” – броньовик “Burraq”

 

У 2010 році пакистанський військово-промисловий комплекс HIT (Heavy Industries Taxila) створив колесний бронетранспорту Burraq класу MRAP. Машина виконана на шасі з колісною формулою 4х4 та має бронекорпус оригінальної форми і впроваджені заходи щодо посилення конструктивного захисту від мін і фугасів.

Уровень захисту по нормативам НАТО невідомий, але відомо, що Burraq має броню, яка захищає від 12,7-мм пули, випущеної з відстані в 200 метрів. Днище має V-подібну форму.

Бойова маса машини близько 10 тонн.

У передній частині корпусу розміщуються командир і механік-водій, в десантному відділенні розміщуються ще 10 осіб, кожен в індивідуальному посиленому протимінному кріслі. Десантування може відбуватися тремя шляхами - через задню двері або через дві двері з лівої та правої сторони.

Дизельний двигун Isuzu NРS-75 має максимальну потужність всього 150 к.с., трансмісія ручна з п'ятьма швидкостями вперед і однією назад.

Підвіска включає листові ресори й гідравлічні телескопічні амортизатори. Машина оснащена системою кондиціонування, камерою заднього виду, двома поворотними прожекторами на даху.

В якості штатного оснащення пропонуються також електронні пристрої для "глушіння" фугасів і дистанційно-керована турель з 12,7-мм кулеметом.

За станом на 2011 рік п'ять експериментальних моделей проходили тестування. Однак відомостей про прийняття на озброєння і про запуск серійного виробництва немає.

 

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ