Пам’ятаємо: воїни АТО, які загинули у липні (бойові втрати)
Авторські статті 2 Серпня 2017 10:58Mikel

Пам’ятаємо: воїни АТО, які загинули у липні (бойові втрати)

Станом на 2 серпня відомо про смерть 49 бійців, з них 22 - бойові втрати (прізвище ще одного на даний час не встановлено).
П'ятьох бійців Україна втратила 20 липня - найбільше за добу. Того ж дня 8 воїнів дістали поранення.
Найспокійнішими на фронті були 4, 9, 13, 16, 22, 25, 28 липня. У ті дні обійшлося без поранень, повідомляє прес-штаб АТО.
За даними зведень прес-центру штабу АТО, за липень 2017 року на Донбасі:
- загинули 20 бійців, 67 - отримали поранення.
682 рази російсько-окупаційні війська порушували режим "тиші".

1. Бабков Віталій Ігорович (29 років)

Загинув 10 липня внаслідок підриву на вибуховому пристрої з "розтяжкою" поблизу Станиці Луганської на Луганщині. Служив у 54-му розвідувальному батальйоні. Родом із села Агробаза Мангушського району Донеччини. З літа 2014 року воював у складі добровольчих батальйонах, потім - у лавах ЗС України.


2. Балаж Золтан Миколайович (22 роки)

Загинув 18 липня від численних уламкових поранень поблизу Зайцевого Бахмутського району на Донеччині. Служив у 2-му батальйоні 128-ї Закарпатської бригади. Родом із селища Королево Виноградівського району Закарпаття. Після закінчення училища, де вивчився на маляра-штукатура, працював на заводі.


3. Бричак Володимир Володимирович (40 років)

Загинув 4 липня від кулі снайпера у серце неподалік Торецька на Донеччині. Служив у 15-му батальйоні 128-ї Закарпатської бригади. Родом із Берегового на Закарпатті. Був призваний за мобілізацією, по закінченні строку служби підписав контракт і повернувся на фронт.


4. Буліченко Володимир Володимирович (41 рік)

Загинув 18 липня унаслідок обстрілу опорного пункту поблизу селища Невельське Ясинуватського району Донецької області. Родом із села Раденськ Олешківського району Херсонської області. У день загибелі був рівно один рік, як чоловік підписав контракт на військову службу. Молодший сержант, служив механіком-водієм у 17-му батальйоні "Кіровоград" 57-ї бригади. Володимир Буліченко - вдівець. Сам виховував двох дочок. Діти залишилися круглими сиротами.


5. Гладкий Сергій Вікторович (21 рок)

Загинув 20 липня від кулі снайпера, що поцілила у ліве око, поблизу Горлівки на Донеччині. Молодший сержант, командир бойової машини 1-го батальйону 128-ї бригади. Родом із села Юрки Козельщинського району Полтавщини. Жив на Закарпатті. Воював у Дебальцівському котлі. Там 18-річний Сергій отримав звання старшого солдата.

6. Дитинченко Роман (31 рок)

Загинув 19 липня унаслідок підриву на стрибаючій протипіхотній міні неподалік селища Новотошківське Луганської області.


7. Дядченко Сергій Петрович (37 років).

Загинув 1 липня унаслідок підриву на міні з "розтяжкою" поблизу Пісків Ясинуватського району Донеччини. Старший сержант, служив у 34-му батальйоні "Батьківщина" 57-ї бригади. Родом із села Шевченкове Звенигородського району Черкаської області. Сергій народився у Киргизькій Республіці. Згодом сім'я Дядченків переїхала в Україну. Після закінчення дев'ятого класу юнак вступив до Звенигородського училища. За спеціальністю - тракторист-електрик. Наприкінці 1990-х проходив строкову військову службу у ЗС України на посаді старшого навідника, потім командира гармати та командира відділення. Після служби працював трактористом у колгоспі рідного села. 15 травня 2014 року пішов на фронт добровольцем у Кіровоградський 34-й батальйон. Прослужив один рік. 2016-го підписав контракт з черкаською в/ч В 5912.


8. Ісаєнко Максим (19 років)

Загинув 19 липня від кулі снайпера неподалік Мар'їнки на Донеччині. Родом з Харкова. Служив у 92-й бригаді.


9. Калабішка Олексій Васильович (41 рік)

Загинув 21 липня від осколкових поранень внаслідок підриву на вибуховому пристрої поблизу Горлівки на Донеччині. Прапорщик, служив у 128-й Закарпатській бригаді. Родом із села Плоске Свалявського району Закарпаття. Досвідчений військовий з 20-річним стажем служби. На фронті з серпня 2014, пройшов бої за Луганськ, Станицю Луганську, Щастя, Дебальцеве, воював в районі Донецька і Горлівки.


10. Кистерний Ігор Миколайович (30 років)

Загинув 14 липня від кулі снайпера, що поцілила у серце з відстані 500-600 м, неподалік Новотошківського на Луганщині. Старший сержант Кистерний командував взводом гранатометників роти вогневої підтримки 13-го батальйону "Чернігів-1" 58-ї бригади. Родом із Семенівки Чернігівської області.


11. Конюша Руслан Сергійович (22 роки)

Загинув 19 липня унаслідок підриву на стрибаючій протипіхотній міні неподалік селища Новотошківське Луганської області. Старший солдат, служив у 58-й бригаді. Родом із міста Лисичанськ Луганської області. Жив у Луганську. Після Революції гідності 2014-го Руслан пішов добровольцем у батальйон "Айдар". Після року служби підписав контракт на службу у 58-й бригаді.
Наприкінці 1990-х працював у КСП "8 Березня". Строкову службу проходив у Білоцерківському зенітно-ракетному полку. У серпні 2016 року підписав контракт на військову службу.


12. Наумов Дмитро Миколайович (33 роки)

Загинув 15 липня унаслідок підриву на протипіхотній осколковій міні в зоні АТО на Донеччині. Старший сержант, служив у 17-му батальйоні "Кіровоград" 57-ї бригади. Родом із села Дар'ївка Білозерського району Херсонської області. 10 років працював в охоронній фірмі. На фронт пішов добровольцем 2014 року. 30 травня 2016-го підписав контракт на службу.


13. Нетеса Роман Валентинович (19 років)

Загинув від кулі снайпера 6 липня поблизу села Кримське Новоайдарського району Луганської області. Старший солдат, служив водієм у 16-му батальйоні "Полтава" 58-ї бригади. Родом із села Демидівка Решетилівського району Полтавської області. Після закінчення школи пішов до армії. Контракт на службу підписав у лютому 2016-го.


14. Носач Іван Петрович (43 роки)

Загинув 27 липня під час обстрілу поблизу Водяного на Донеччині. Служив снайпером. Відслужив за мобілізацією, згодом підписав контракт. Родом із села Скотареве Шполянського району Черкаської області.


15. Пляшко Федір Петрович (51 рік)

Загинув у ніч на 23 липня в зоні АТО у Луганській області (обставини не уточнені). Служив у 14-й бригаді. Родом із села Озерськ Дубровицького району Рівненської області. Жив у Дубровиці. Родом із багатодітної родини, де були 10 дітей. До війни 15 років служив у Прикордонних військах. Столяр, різьбяр, малював картини, працював у переробному цеху лісгоспу. 2014-го Федора призвали за мобілізацією. Прослуживши рік, він повернувся додому. У травні 2017-го підписав контракт на службу у 14-й бригаді ОК "Захід". Попросив командування відправити його на передову. Відомо, що служив поблизу Щастя та Нового Айдару на Луганщині.


16. Сень Олександр Васильович (49 років)

Загинув 20 липня унаслідок вогнепального поранення неподалік Красногорівки на Донеччині. Служив у 92-й бригаді. Родом із Верхньодніпровська Дніпропетровської області. 2003 року вступив до лав ВО «Батьківщина», перший заступник голови Верхньодніпровської організації «Батьківщини», 2010 був обраний депутатом Верхньодніпровської районної ради.


17. Сініцин Володимир Володимирович (24 роки).

Загинув 1 липня унаслідок підриву на міні з "розтяжкою" поблизу Пісків Ясинуватського району Донеччини. Служив у 34-му батальйоні "Батьківщина" 57-ї бригади. Родом із Новомиколаївки Новотроїцького району Херсонської області. Володимир закінчив Професійно-морський ліцей при Морській академії 2012 року. 9 січня 2014-го підписав контракт на військову службу. Брав участь у боях за Савур-Могилу. Захищав Амвросіївку, Степанівку, Маринівку, Григорівку. У бою під Мар'їнкою отримав поранення та контузію. Після лікування у шпиталі повернувся на фронт. Служив у Щасті на Луганщині.


18. Сметанін Андрій Володимирович (35 років)

Загинув від кулі снайпера 3 липня поблизу Світлодарської дуги на Донеччині. Старший сержант, служив у 43-му батальйоні "Патріот" 53-ї бригади. Родом із села Різдвянка Новомиколаївського району Запорізької області.


19. Тимофієв Ілля Миколайович (43 роки)

Загинув 19 липня унаслідок підриву на стрибаючій протипіхотній міні неподалік селища Новотошківське Луганської області. Родом із села Першотравневка Компаніїського району Кіровоградської області. Старший солдат, служив у 58-й бригаді. Народився у Норильську, РФ. З лютого 2015-го по квітень 2016 року служив за мобілізацією стрільцем 72-ї бригади. У травні 2017-го пройшов збори резервістів і 6 червня підписав контракт на військову службу.


20. Черноконь Олег Євгенович (38 років)

Загинув 20 липня унаслідок розриву міни поблизу шахти "Бутівка" на Донеччині. Молодший сержант, снайпер-інструктор, командир відділення розвідувального взводу 3-го батальйону 72-ї бригади. Родом з Києва. Служив у десантних військах, добре володів ножовим боєм. Розвідник. У 2014 році воював у складі батальйону «Айдар».


21. Чорнобай Віктор Володимирович (34 роки)

Загинув 20 липня унаслідок вогнепального поранення неподалік Красногорівки на Донеччині. Служив у 92-й бригаді. Родом із Кремінної Луганської області. У лютому 2017 вступив на військову службу за контрактом.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ