Парубій повідомив, коли Росія може перейти до прямої агресії
Політика 28 Березня 2017 12:29Марина Сейлор

Парубій повідомив, коли Росія може перейти до прямої агресії

Керівник українського парламенту Андрій Парубій розповів, коли війська Російської Федерації можуть перейти до прямої агресії.

Голова ВР України вважає, що наступальні дії зі сторони РФ або нова хвиля диверсій проти України можуть початись під час спільних військових навчань Росії та Білорусі «Запад-2017». Вони заплановані на осінь цього року. Парубій зазначив, що такі плани обох країн викликають занепокоєння в офіційному Києві, такі як ці навчання можуть бути використані в якості способу дискредитації Білорусі або ж початку підривної діяльності з білоруських територій проти України. На його думку, географічна протяжність українсько-білоруського кордону не дає змогу не розглядати відносини з Білоруссю, не беручи до уваги тему військової агресії Російської Федерації проти України. Парубій не відкидає ймовірність агресії відразу з двох боків: зі сторони кордону з РФ, а також на межі з Білоруссю.

Нагадаємо, раніше схожі заяви озвучувала президент Литви Даля Грібаускайте. На думку литовської лідерки, численні заплановані військові навчання Російської Федерації на 2017 рік є яскравою спробою залякати Західний світ брязканням зброї.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/GU0-J-A7nkU/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ