ВАЖЛИВО:

Парубій: США можуть розмістити війська в Україні

Переглядів: 108
Парубій: США можуть розмістити війська в Україні В мережі

У разі підписання безпекової угоди між Україною та США передбачається розміщення американських військових резервів на території Української держави.


Про це спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив в ефірі телеканалу ICTV.

“Вона (безпекова угода – ред.) передбачає проведення спеціальних операцій, проведення спільних науково-технічних розробок і навіть розміщення на території України військових резервів Сполучених Штатів Америки. Вона виводить на новий рівень співпрацю України та США”, – сказав він.

Спікер зазначив, що практику подібних угод давно використовують у США: такі документи підписані з Японією, Австралією та Ізраїлем.

За його словами, угода надає прерогативне право на надання оборонної летальної зброї.

Нагадаємо, у ході робочого візиту до США 12-16 червня, голова ВР запропонував укласти двосторонню безпекову угоду між Україною та Сполученими Штатами Америки. Ця угода, за його словами, не заперечує членства України у НАТО, а навпаки – сприятиме пришвидшенню набуття Україною членства в Організації Північноатлантичного договору.

Також Парубій висловив думку, що адміністрація США може прийняти рішення про надання оборонної зброї Україні до кінця нинішнього року.

OnPress.info
Джерело: http://www.pravda.com.ua/news/2017/06/20/7147385/
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Be the First to Comment!

  Subscribe  
Notify of
Загрузка...