Патріарх Київський і всієї Руси-України закликав каїнів з РФ отямитись і припинити зло
Політика 26 Листопада 2018 12:08Марина Сейлор

Патріарх Київський і всієї Руси-України закликав каїнів з РФ отямитись і припинити зло

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет виступив із відкритим зверненням щодо російської агресії РФ проти України в Азовському морі і закликав "отямитись і припинити чинити зло". Про це йдеться в зверненні, опублікованому на сайті УПЦ КП.

"25 листопада 2018 р. у морі біля окупованого Росією кримського м. Керч стався новий акт відкритої збройної агресії РФ проти України - було атаковано та захоплено українські військові кораблі, поранено та взято в полон наших моряків...Знову звертаю свій голос до братовбивць - нових каїнів, які називаючи наш народ своїм братом, прийшли в наш дім, щоб проливати кров і поневолювали: отямтеся і припиніть чинити зло! Сховайте меч свій і поверніться до свого дому!" - зазначив Філарет.

Патріарх також закликав політиків "відкласти суперечки та згуртуватися".
"Церква Київського патріархату закликає Боже благословення на українських воїнів, які обороняють країну від агресора, і на всю нашу державу. Пам‘ятайте: з нами правда, тому - з нами Бог, а де Бог - там перемога! Закликаю всіх віруючих підносити свої молитви за перемогу і мир для України - це є той посильний внесок у спільну справу, який може зробити кожен з вас", - зазначив Філарет.

Він також заявив, що український народ може дати лише одну відповідь на цей напад - "мужньо протистояти ворогу, ставши на захист рідного краю, на захист своєї державності та свободи".


Джерело: https://oleg-leusenko.livejournal.com/10659005.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ