Суспільство 19 Лютого 2021 9:00Марина Сейлор

Пенсіонер записав відео Зеленському: як із 2000 гривень пенсії платити за газ 2500 гривень. За що купувати хліб та ліки?

– Акція протесту у Райгороді тривала дві години під сільською радою і зійшлось на неї понад 70 небайдужих, – розповів Тарас Муха, куратор місцевої організації «Конституційно-Правовий Конгрес»

– Ми вимагаємо скасувати Постанову Кабінету Міністрів України №1325 від 28 грудня 2020 року, якою встановлено фіксовані ціни на електроенергію для всіх побутових споживачів та повернути раніше встановлені пільги. Просимо оприлюднити технічно та економічно обґрунтовані розрахунки формування цін на газопостачання та газорозподіл, а також цін на ринку електроенергії. На даний момент для народу України підійде ціна газ 6 грн/куб з ПДВ та усіма затратами на транспортування, світло 0.60 коп/кВт з ПДВ незалежно від споживання. Місцеві посадовці були на нашій стороні, а ми у свою чергу звернення до позачергової сесії, де б прийняли рішення про передачу газорозподільчих мереж громадам.

На місці жителі Райгорода записали відео звернення до Президента.

– Володимире Зеленський, скажіть нам як із 2000 гривень пенсії можна платити за газ 2500 гривень, а ще є електроенергія. За що купувати хліб та ліки? До яких пір ви будете катувати український народ?!

У Хмільнику до приміщення міської ради теж прийшли мешканці невдоволені підняттям ціни на енергоносії, до людей вийшов заступник міського голови Сергій Редчик. Він повідомив, що міською радою направлено звернення до голови Верховної Ради, прем’єр-міністра, в.о. міністра енергетики, голови НКРЕКП, голови Вінницької ОДА та президента України. Представники ініціативної групи зустрілись з міським головою Миколою Юрчишиним. Люди обурювались що працівники газових компаній заходять у двори боржників та відключають їх від газопостачання, навіть коли господарів немає вдома. Міський голова запропонував подати на його ім’я звернення, яке буде направлено в поліцію.

Віталіна Володимирова


Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/155764/

Схожі статті