Політика 9 Листопада 2017 8:59Марина Сейлор

Пенсіонерка з Донецька: «Пусть стреляют, мы хоть что-то имеем», — блогер

Під впливом розмови з пенсіонером із Донецька. Пишу, поки все вирує. Чоловік з жіночкою на Рено » Кліо» приїхали з Донецька отримати пенсію і купити 140 кілограмів дозволених продуктів, які можна провозити через блок-пости. А вирує все ось чому.

Спитав, яка ж українська пенсія у них після підвищення. У нього 7456 — колишній шахтар, у неї 2422 — працювала на «Точмаші». А ще там у нього 6600 рублів, у неї 2500 рублів, рахуйте самі. Поруч з ними наші жіночки в черзі на вигляд, як злиденні-злидні і погляд мешканців неокупованої України дуже сумний.

Але головне навіть не те, до цього ми звикли. Головне те, коли я почав розповідати, що може скоро будуть миротворці і ви (маю на увазі окупована територія) знову станете Україною і війна закінчиться. ВІД ВІДПОВІДІ ЖІНОЧКИ, НАВІТЬ НЕ ЧОЛОВІКА, Я ВВІЙШОВ В СТУПОР. Дослівно — «ДА ПУСТЬ СТРЕЛЯЮТ. ПОКА ОНИ ИГРАЮТ В ВОЙНУШКУ, МЫ ХОТЬ ШОТО ИМЕЕМ». Отакі є люди.

Звісно, це не показник, що всі такі, але???? Ще є перевізники, які теж так вважають. Це жах. Сумно, що ні уряд, ні президент, ні депутати не хочуть бачити цю проблему.

Олексій Ляшенко

Схожі статті