Перемогли нацизм тоді, переможемо рашизм сьогодні !!!
Вата 7 Травня 2018 12:15Українка Ганна

Перемогли нацизм тоді, переможемо рашизм сьогодні !!!

Вітаю Громадян України з Днем пам’яті та примирення та 73 річницею Перемоги над нацизмом.

В Другій світовій війні Україна прийняла на себе найбільший тягар боротьби з нацизмом: загинули 8 млн громадян України, або 19,1 % від усього населення; 7 мільйонів українців воювали в лавах Радянської армії; 1,5 млн. були вивезені до Німеччини. Перемогу здобували 4 Українські фронти, партизанські з’єднання С. Ковпака, О. Сабурова, П. Вершигори, М. Наумова, О. Федорова. Становий хребет нацистській воєнній машині був зламаний саме в битвах на території України: Курській (входила до складу України), Битві за Дніпро, Дніпровсько-Карпатській операції. З усіх Героїв Радянського Союзу, нагороджених в роки Другої світової війни, третина – українці.

Одночасно з нацизмом і радянською тоталітарною системою боролись воїни Української повстанської армії та Української народної самооборони. В умовах нацистської окупації, 27 березня 1943 року сили УПА розбили німецьку в'язницю в Ковелі, звільнивши всіх політичних ув'язнених і військовополонених. До кінця березня 1943, силами УПА, були знищені німецькі в'язниці в Кременці, Дубному, Ковелі, Луцьку і Горохові, а також концтабір у Любачевське. У звіті німців від 4 квітня 1943 року вказано, що райони в межах Кременець — Ковель — Костопіль — Рівне захоплені силами українських повстанців.

В нашій пам’яті навічно залишиться Подвиг співвітчизників, які віддали своє життя за свободу та незалежність України !!!

Ми, їхні нащадки, більше не допустимо тоталітаризму, масового знищення людей, геноциду нашого народу!!!

Перемогли нацизм тоді, переможемо рашизм сьогодні !!!

Вітаємо з Святом Перемоги і закликаємо кожного долучитись до визволення України !!!

З нами Пам’ять предків, Правда і БОГ!!!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ