Каталог М119 27 Червня 2019 20:34slovotkach

Переваги отримання кредиту у AlexCredit

Користувалася позикою від AlexCredit уже двічі. Перший раз трохи хвилювалася, бо ніколи не брала гроші у такий спосіб. Але вони були на той момент дуже необхідні.

Комп’ютер вийшов з ладу, будучи край необхідним. Був кінець місяця, очікувати зарплатні треба було ще довго, тому скористалася інформацією від подруги про позику у AlexCredit. Мені було потрібно взяти повну суму для придбання нової техніки. Перше, що приємно вразило, я змогла отримати промокод, який давав змогу отримати кредитні кошти дуже вигідно: 0,01 відсоток у день при умові отримання першого кредиту.

Тому я без вагань пройшла по посиланню https://ukr.lb.ua/economics/2020/01/24/448034_dva_roki_vipovnilosya_mizhnarodnomu.html та подала необхідну заявку.

Треба було повідомити основну інформацію:

• персональні відомості;

• дата народження;

• контакти для зворотного зв’язку;

• інформація стосовно банка, у якому я клієнтка.

Підтвердження запиту прийшло менше, ніж за п'ятнадцять хвилин.

Гроші отримала швидко, на карту. Так як панувала повернути борг у найближчий час, брала кошти не на весь термін. Максимальний строк – тридцять днів, я змогла повернути кошти вже через не повні два тижні.

Друга позика була через деякий час, коли вирішили провести частину відпустки у Чорногорії. Не вистачало грошей, щоб зробити відпочинок максимально комфортним, тому подала заявку на максимальну суму – десять тисяч гривень. Кошти було зручніше отримати готівкою.

Цей кредит я повернула за тридцять днів. Перше повернення було зроблене за допомогою платіжного терміналу, друге – за допомогою інтернет-банкінга. Окрім цього, повернути гроші можна у відділенні будь-якого банку або через особистий кабінет.

Останній варіант дуже зручний та швидкий, саме ним я планую скористуватися наступного разу. За допомогою розділу мій кредит вхід у особистому кабінеті, можна повернути відсотки або повністю сплатити борг.

Безперечні переваги отримання кредиту у AlexCredit, які я знайшла для себе, наступні:

• швидкість прийняття рішення щодо запиту про надання кредиту;

• прозорі та зрозумілі умови;

• можливість отримати гроші у зручний спосіб;

• акції та цікаві програми;

• можливість сплати позики різними способами;

• зручний персональний кабінет.

Роботою компанії повністю задоволена, тепер не переймаюсь у разі форс-мажорних обставин з грошима. Знаю, що зможу при потребі швидко та зручно отримати їх у AlexCredit.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ