Каталог М153 5 Серпня 2021 9:58Марина Сейлор

Переваги приватного дитячого садочка

Приватні дитячі садочки стають більш популярними. Це цілком зрозуміло, оскільки у батьків далеко не завжди виходить влаштувати свого чада в державну установу, де з кожним роком тільки ускладнюється система реєстрація. Таким чином, багато хто вибирає приватні заклади. В Одесі дуже популярним є приватний дитячий садок Odesa Metropolitan school, в який можна записатися тут .

Плюси приватного дитячого садка в Одесі

Головне і незаперечна перевага приватних дитячих установ - персональний підхід до кожного вихованця. При наповненні груп не більше 5-10 чоловік кожній дитині приділяється достатньо уваги.

Крім цього, можна говорити про інши переваги, а саме:

  • дошкільні освітні програми, доповнені сучасними педагогічними розробками;

  • кваліфіковані педагоги-вихователі;
  • збалансоване харчування з можливістю корекції меню під певні особливості організму дитини.

Дітям пропонуються розвиваючі та сюжетні ігри в приміщенні садочка і на вулиці, музичні заняття, перегляд пізнавальних відео, уроки декоративно-прикладної творчості, фізичні вправи, при необхідності - логопедична корекція. Особливо затребуване в наш час таке рішення, як дитячий садочок з вивченням англійської мови. Дитячий садочок працює за українською та американською програмою.

Приватні садки використовують різні нові методики навчання і розвитку дітей. В основному, такі заклади мають краще оснащення, більш висококваліфікований педагогічний склад і персонал.

Ретельно продуманий розклад занять дозволяють більш ефективно розподілити час дитини, щоб у нього були сили на навчання і час для відпочинку. Та й збалансоване харчування, бажано розроблене дитячим дієтологом, що нерідко практикується в приватних закладах, завжди допоможе знайти сили для нових звершень.

Часто меню державних дитячих садків вважають досить одноманітним і мізерним на корисні речовини. У приватних садочках це питання вирішується обговоренням з батьками, що вкрай важливо тоді, якщо дитині показано особливе харчування за станом здоров'я.

Який сад краще: приватний або державний

Приватний сад відрізняється від муніципальних в найкращу сторону, оскільки тут працюють висококваліфіковані медики, які пильно спостерігають за самопочуттям вихованців. Гуртків за інтересами - велика кількість, тому у батьків немає необхідності водити своїх дітей на танці, вокал і інші заняття.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ