Перші добровольці на Марс пройдуть експересент від NASA
Світ 4 Лютого 2016 15:36Варвара Ляшун

Перші добровольці на Марс пройдуть експересент від NASA

Вчені NASA вирішили провести експеримент з 4 добровольцями, зачинивши їх у закритому просторі на 30 днів. Ціль експерименту – перевірити, як ізоляція та зачинений простір вплинуть на свідомість людей. Дослідження проводиться у рамках проекту по заселенню Марса.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на «Science Alert».

Добровольці проведуть 30 днів у компактному триповерховому будинку без доступу до мережі Інтернет. Спілкуватись вони будуть лише з представниками NASA. Вченим необхідно перевірити, як люди діятимуть в умовах обмеженого простору протягом декількох місяців, з обмеженим контактом з людьми. Таким чином, дослідники хочуть передбачити всі наслідки і звернути увагу на всі дрібниці, які можуть викликати проблеми під час місії на Марс.

Денний режим добровольців буде схожим на те, що у космонавтів МКС. 16-годинний робочий день передбачає проведення нарад, фізичних вправ, харчування, турботу про рослини та креветки. Агентство повністю контролюватиме фізичне та емоційне здоровя добровольців.

Нагадаємо, пророчиця Ванга говорила, що після колонізації Марса людьми, у  2183 році Марсіанська колонія землян віднайде потужний військовий потенціал і вимагатиме незалежності, як колись боролися за свободу від Британії Сполучені Штати Америки.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ