Прес-релізи 1 Квітня 2022 13:52Марина Сейлор

Перший центр для дітей з особливими потребами з’явився в Одесі

На цей день чекали всі – діти з особливими потребами, їхні батьки та педагогічні працівники. І ось сьогодні вже такий сучасний інклюзивно-реабілітаційний центр функціонує на території Одеси.

На сайті hrabro.com.ua ви завжди знатимете про всі новини з перших вуст.

З нагоди відкриття нового освітнього центру керівництво міста влаштувало святкову програму. Не обійшлося й без подарунків. Особливо до душі припала інтерактивна дошка – тепер усі учасники навчального процесу зможуть користуватися новітнім навчальним обладнанням й активно здобувати знання, вміння та навички.

Слід зазначити, що інклюзивно-реабілітаційний центр – це проміжна ланка між освітнім закладом та медичним закладом. Саме в ньому відбуваються корекційно-розвивальні заняття, що сприяють підвищенню рівня та якості здобуття дітьми з особливими освітніми потребами знань, умінь та навичок.

Переваги центру для дітей з особливими освітніми потребами від hrabro.com.ua:

  • У центрі працюють досвідчені педагогічні працівники, які постійно проходять курси підвищення кваліфікації.

Саме тут діти з особливими потребами отримують максимальну увагу.

  • Освітній простір інклюзивно-реабілітаційного центру облаштований відповідно до усіх вимог чинного законодавства.
  • Особлива увага приділяється обміну досвідом між педагогами з інших міст України, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.
  • Неабияке значення має світовий передовий досвід комунікації між педагогічними працівниками та учнями з особливими освітніми потребами.

Окрім цього, освітній центр надає консультації батькам й займається розробкою методичних матеріалів для широкого користування. До центру звертаються не лише батьки, діти яких мають особливі освітні потреби, а й батьки, діти яких мають індивідуальні особливості розвитку та потребують допомоги спеціально навчених педагогів.

Міський голова пообіцяв, що не зупиниться на відкритті цього інклюзивного центру, а й далі розширюватиме мережу інклюзивних навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами в місті Одеса. Після ремонту деяких приміщень планується відкриття ще декількох таких центрів в різних районах міста.

Якщо хочете дізнаватися про усі новини першими, переходьте за посиланням https://hrabro.com.ua - ми працюємо для вас 24/7. Усі новини України, й не тільки, на одному сайті – це зручно.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ