Пишаються своїм корінням: топ-5 голлівудських зірок, які розмовляють українською
Політика 14 Листопада 2018 6:50Марина Сейлор

Пишаються своїм корінням: топ-5 голлівудських зірок, які розмовляють українською

Нещодавно, 9 листопада, в Україні святкували День української мови та писемності. Наші співвітчизники згадували про те, наскільки красива у нас мова і намагалися більше нею спілкуватися. А тим часом деякі зірки з гордістю заявляють про те, що вони - українці. Про це передає Clutch.

Міла Йовович

Міліца Богданівна Йовович народилася в 1975 році в Києві в сім'ї лікаря з Чорногорії і радянської актриси з Росії. У п'ять років вона емігрувала з сім'єю до Великобританії, а потім до США. Голлівудська актриса і модель не забуває про своє походження, і навіть використовує національні мотиви у колекціях одягу.

Стівен Спілберг

Дідусі Спілберга обидва українці. Один, з боку батька, жив в Одесі, а другий, зі сторони матері, – у Кам'янці-Подільському. Один з найвідоміших режисер заявляє, що його улюблена страва - це борщ. Також він з гордістю розповідає про те, як у дитинстві засинав під українські колискові.

Віра Фарміга

Відома за ролями у фільмах Відступнкики, Хлопчик в смугастій піжамі, Закляття, Суддя акторка виросла у родині іммігрантів з України. У дитинсві вона танцювала народні танці та відвідувала Пласт.

Девід Духовни

Зірка серіалу "Секретні матеріали" теж українського походження, однак він виявив це тільки після Эвромайдану, коли нас почали відрізняти від росіян. Він розповідає, що його дідусь емігрував у 1918 році з Бердичева.

Іванна Сахно

20-річна актриса з Києва народилася у родині режисера і оператора, а отримала свою першу роль у серіалі Леся+Рома у віці восьми років. У 15 років вона емігрувала з родиною в США, де вже встигла знятися у таких великих проектах, як Тихоокеанський рубіж та Шпигун, який мене кинув.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ