ВАЖЛИВО:

Після того, що сталося

Переглядів: 273
Після того, що сталося В мережі

— 25 річний сержант, душевний і хороший хлопчина, каже, що в полон вони нікого не беруть. «Після того що сталось». Сталось те, що розстріляли їхніх, а одного кастрували і відпустили. В полон нікого не брати наказав комбриг. Вони і так би нікого не брали, але тут ще й наказ.
— У замкомбата бригади на столі лежить спеціальний телефон «для звязку з сепарами». Раніше домовлялись про коридори для вивозу 300-х і про обміни. Зараз він сепарів посилає на хуй, коли ті просять вивезти своїх 300-х. «Після того шо сталось». Сталось те що, під час однієї з домовлених евакуацій своїх поранених, група нарвалась на засаду, загинули люди, згорів бетер. Тепер замкомбата ложить на прохання москалів і ложить москалям САУшками. І ложить також на істеричні накази з штабу про припинення вогню. У штаб сепари мабуть теж дзвонять.
— Комгрупи спецназу після поранення, каже що тепер живим нікого не братиме. Лишня морока. Комгрупи 92-гого року народження. Зовсім молодий. «Після того що сталось». Майже уся його група загинула десь у луганських полях…
— Полковник, командир елітного спецпідрозділу, знизує плечима і показує на фото у телефоні. На фото якісь наркомани в наколках, з мішками на головах. «Они не доехали до базы, почки у всех отказали, наркоманы — здоровье плохое».
У полковника декілька серйозно поранених бійців. Ледве вирвались з оточення.
«Після того що сталось…»
Маховик ненависті і смерті крутиться уже на крейсерській швидкості. Його вже не зупинити…
Не хочеться миру. Хочеться Перемоги. І відплати за все, після того що сталось…Roman Sinicyn

Комментировать

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of