Каталог М150 28 Квітня 2021 17:30Марина Сейлор

Pizza Italiana: з апетитом через століття

Спочатку це була їжа бідняків. З роками і завдяки королю Фердинанду вона набула популярності і серед знаті. Сьогодні доставка піци в Луцьку актуальна для багатьох містян. Pizza Italiana - страва універсальна і має чимало різновидів, вона дуже ситна та екологічна.

Пандемічні виклики диктують нові підходи до звичних речей. Останнім часом українці стали більше замовляти товари і продукти через онлайн сервіси. Серед таких і доставка піци з відомою компанією LA П’ЄЦ.

Головні переваги луцьких піцейоло

«Плюсами» замовлення є не лише безпека, а й екологічність страви. Приготована у справжній печі з використанням найдревнішого палива (дров), вона створює феєрверк смаку. Для багатьох шанувальників продукту дуже важливою є можливість при замовленні коригувати склад. Наприклад, додати до улюбленої Капричоза більше грибочків. Або урізноманітнити Парма оливками. Зробити це дуже просто. На сайті https://lapiec-pizza.lt.ua/ треба обрати свій вид піци, натиснути «додати складники» і оформити замовлення. Ось так можна стати натхненним режисером власної вечері чи сніданку, які приготують для вас професіонали.

Зручно і те, що сервіс одразу показує цифри: вагу, вартість, калораж. При бажанні замовлення можна забрати самостійно, самовивозом. У цьому випадку його вартість знизиться. Є чимало інших заохочувальних програм, які порадують і дадуть шанс зекономити.

Орегано чи базилік?

Приправи — один із секретів ароматного італійського пирога. Професійні піцайоло з допомогою них надають піці особливий після смак, змішуючи їх з соусом. Вишуканий аромат стає фінальним акордом частування.

Найчастіше в італійську смакоту додають:

  1. Базилік. Це пахуча пряна трава, що має легку гірчинку. Найпопулярніший базилік фіолетовий та чорний, він ідеально поєднується з помідорами у соусі.

  2. Орегано (материнка, ладанка). Має виражену терпкість, гострий запах, який трохи нагадує майоран. Орегано в Італії традиційно додають до пасти.

  3. Чабер або джамбуль має пряний і гострий смак, гарно поєднується з базиліком. Замінити чабер можна тимьяном.

  4. Майоран. Аромат його квітково-деревний, теплий, схожий на шалфей.

  5. Каперси. Мають міцний та виразний смак, додавати їх краще у теплий соус та поєднувати з м‘ясними начинками.

Якщо ви готуєте піцу самостійно, можна використати готову суміш «Прованські трави». Складниками її служать шавлія, базилік, майоран, розмарин, чабер садовий, материнка. Суміш названо на честь району Франції, багатого пряними травами.

Ще одним важливим складником і каталізатором апетитності італійського коржа є олія оливкова. Не соняшникова! В піцеріях Італії її ставлять на столиках, аби відвідувачі самостійно поливали запашний коржик. Так його смак підсилиться. Чому б і вам не спробувати?

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ