По-багатому…. “Укрзалізниця” показала VIP-вагони громадянам, які мерзнуть в іржавих плацкартах: “Ось звідки Шмигаль виходить в ефір…”
В мережі 21 Листопада 2020 9:40Марина Сейлор

По-багатому…. “Укрзалізниця” показала VIP-вагони громадянам, які мерзнуть в іржавих плацкартах: “Ось звідки Шмигаль виходить в ефір…”

Національний залізничний перевізник компанія “Укрзалізниця”знайшла в собі сили презентувати вагон-салон VIP-рівня в стилі бароко. Компанія навіть запросила людей подорожувати Україною під час карантину на ньому.

Про це стало відомо завдяки інформації представників компанії для українських журналістів.

За інформацією журналістів, у вагоні може переміщатися до 11 осіб, в ньому є кухня з холодильником і зал з комп’ютером та відеотехнікою. Крім того, у вагоні можна прийняти ванну. Вартість оренди такого вагона дорівнює ціні 12 дорослих квитків у вагон СВ.

Також вагони-салони оснащено спеціальними купе для охорони і службового персоналу. Замовляти послугу проїзду в такому вагоні потрібно завчасно, але не пізніше ніж за 5 робочих днів до відправлення поїзда. При цьому потрібно вказати куди і звідки пасажири планують потрапити.

Вагон-салон VIP-рівня, фото: прес-служба " Укрзалізниці"
Вагон-салон VIP-рівня, фото: прес-служба ” Укрзалізниці”
У компанії зазначили, що подорожі у вагонах VIP-рівня користувалися популярністю в минулому і попередньому роках. Але в 2020 році ситуація змінилася через пандемію.

Загрузка...

Перевізники уточнили, що вартість проїзду розраховується відповідно до наказу Міністерства інфраструктури, відповідно до періоду року і днів тижня. Так, по п’ятницях і неділях тариф має коефіцієнт підвищення 1,1, а по вівторках і середах – коефіцієнт зниження 0,9.

Вагон-салон VIP-рівня, фото: прес-служба " Укрзалізниці"
Вагон-салон VIP-рівня, фото: прес-служба ” Укрзалізниці”
“На сьогодні в АТ “Укрзалізниця” тільки один вагон типу VIP-вагон, що курсує у складі пасажирського поїзда категорії “Нічний Експрес” №29/30 сполученням Київ/Ужгород”, – повідомили залізничники.

На комерційну пропозицію Державної компанії першими відреагували політики.

Екснардеп і блогер Віталій Чепинога заявив, що в такому вагоні можна їхати тільки на похорон Пшонки. Нардеп від “Європейської солідарності” Володимир Ар’єв припустив, що вагон зробили із залишків від ремонту квартири члена наглядової ради АТ “Укрзалізниця”.

Нардеп від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко запропонувала представити такий вагон у поїзді Київ-Костянтинівка і запропонувала знімати в ньому вульгарні серіали. Екснардеп Андрій Лозовий зазначив, що у вагоні вже є зал для поминальних обідів.

Коментарі до фото "Укрзалізниці", скріншот: Facebook

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/151189/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ