Каталог М153 30 Липня 2021 10:21Марина Сейлор

По Києву з вітерцем: оренда авто у столиці

Якщо вас цікавить оренда машин Київ приємно різноманіттям пропозицій. Тут завжди можна замовити і розкішне авто представницького класу, і брутальний позашляховик або просторий мінівен. З таким супроводом ваше побачення з містом Кия відбудеться на висоті та залишить приємні спогади.

Рекомендуємо взяти машину на прокат у Києві у відомій компанії Alin. Для послуг клієнтів пропонуються транспортні засоби, вік яких не перевищує 3 років. Після кожного прокату автівки проходять ретельну хімчистку та дезінфекцію, що принципово важливо в наш коронавірусний час. Подорож на окремому авто дуже відрізняється від традиційних відвідин туристами столиці. В чому ж переваги сучасного підходу?

Сам собі господар

Автономність є однією з основних переваг. На відміну від стандартних екскурсійних турів, ви можете розпоряджатися своїм часом на власний розсуд. З таким підходом ви маєте змогу заздалегідь розробити індивідуальну туристичну карту та відмітити на ній найбільш цікаві для себе локації – музеї, торгові центри, парки, місця з мальовничими краєвидами тощо. У будь-який час можна зупинитися біля затишного кафе або суші-бару, заскочити у зустрічний бутик або насолодитися чашечкою кави. Наявність транспорту та незалежність від інших членів групи дозволяє адаптувати розпорядок дня під потреби конкретної людини. Хтось любить прокидатися з першим променем сонця та вирушати назустріч пригодам, а хтось віддає перевагу нічним турне.

Подалі від громадського транспорту

Мешканцям мегаполісів не варто пояснювати про метушню і тісняву в міських маршрутках або вагонах метро. Ситуація з коронавірусом залишається напруженою, тому слід уникати зайвих контактів. Ваш «залізний кінь» завжди буде напоготові, без очікування та незрозумілих затримок. Беззаперечною перевагою самостійних подорожей є відсутність так званих вимушених контактів. До них входять: неактуальні для вас розмови оточуючих, всюдисущий шансон маршрутчиків, небажані дотики пасажирів, неприємні запахи та інші випробування для нервової системи.

Тарифи оренди – доступні

Компанія Alin готова надати авто під будь-які критерії замовника: https://alin.ua/rent/kiyiv . В каталозі представлені транспортні засоби різного класу: економ, мідл, позашляховики, мінівени. Для клієнтів діють заохочувальні бонусні програми, завдяки яким кататися по Києву з вітерцем стає ще вигідніше. При оренді транспорту від 3 діб та більше замовнику надається безлімітний пробіг. Базовий тариф передбачає 350 км на добу. У порівнянні з цінами на таксі різниця та вигода очевидна.

В Україні практика орендування транспорту для туристичних прогулянок ще тільки набирає популярність. Але з кожним роком прихильників такого способу пересування стає все більше. Один раз спробувавши подорожувати комфортно та безпечно, ви назавжди полюбите ексклюзивні туристичні мандрівки.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ