Економіка 24 Вересня 2021 11:13Марина Сейлор

По якій причині компанія ТОВ РЕЛЬЕФ ЛТД розірвала ряд договорів зі своїми партнерами?

  За даними національного бізнес рейтингу, моя компанія входить в три відсотки кращих та інвестиційно привабливих підприємств в Україні в своїй категорії.  Для збереження та покращення цієї позиції нам необхідні стабільність та розвиток, в кращих напрямках діяльності.  В зв’язку з цим було прийнято рішення розірвати деякі договори з такими компаніями співпраця з якими тільки розосереджує діяльність та сили нашої компанії. Не дивлячись на всі пропозиції, обіцянки та спроби поміняти мою думку рішення залишиться незмінним.

   Збережено договори та співпрацю тільки с цими компаніями які зарекомендували себе як найкращі, співпраця з якими, веде до розвитку та не схожа на біг на місці.

 Які подальші плани розвитку ?

   В 2022 році ми плануємо розвивати три види діяльності, це інвестування, будівництво та управління своїх проектів та обєктів. 

 Над якими проектами на 2022 рік працює ваша компанія?

На данному етапі  нами планується реалізація нового проекту в с. Люта, Закарпатської області, над яким зараз працює в Закарпатті представник ТОВ РЕЛЬЕФ ЛТД Бочко Олексанра Федорівна. При реалізації цей проект покращить показники нашої компанії в національному бізнес рейтингу, та забезпечить більш ніж 70 робочих місць місцевим жителям с. Люта. На данному етапі проект залежить від рішення органів місцевого самоврядування Костриньского ОТГ.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ