Каталог М149 29 Березня 2021 16:06Марина Сейлор

Подвійні надгробки: гранітна пам’ять про двох

Облаштування гідного та естетичного місця поховання покійного - світла традиція українців. Ми звикли шанувати батьків, рід, родину. І коли близькі люди відходять у вічність, останньою доброю справою для них від живих є встановлення пам’ятників. Для подружньої пари чи загиблих замовляють подвійні пам'ятники ціна на які відрізняється доступністю.

Такі конструкції якісні та виглядають презентабельно і простоять дуже тривалий час, зберігаючи бездоганний вигляд. Відомий виробник «Граніт Львів» пропонує вигідно придбати пам’ятники у Львові: https://granitlviv.com.ua/podvijni/ . Також ви можете скористатися послугою встановлення меморіальних конструкцій.

Переваги гранітних надгробків

Добувають граніт в Україні, завозять з Індії, країн Африки, Польщі. Сучасні технології обробки цього матеріалу дозволяють майстрам творити справжні витвори мистецтва. І все завдяки властивостям легендарного каменю:

  1. Довговічність. Гранітний надгробок зберігатиметься в первозданному вигляді десятиліттями, адже ультрафіолет , контраст температур та волога на нього не впливають.

  2. Естетичність. Привабливий зовнішній вигляд навіть скромної подвійної конструкції досягається завдяки гладкості каменю та його розкішному блиску.

  3. Кольорова різноманітність. Лаконічний чорний чи коричнево-рожевий, сірий, зеленуватий — можна обрати той відтінок, який подобається. Інтегрувати два кольори теж можливо.

  4. Комбінативність. Поєднувати граніт у надгробку можна з мармуром, металом, іншими матеріалами. Це дозволяє створювати оригінальні та неповторні конструкції.

  5. Легкість догляду. Очищати пам’ятник дозволяється звичайними засобами, особливих зусиль прикладати не доведеться.

Гранітні пам’ятники навіть через десятки років після монтажу матимуть естетичний вигляд, будуть достойною даниною пам’яті померлим. Їх онукам, правнукам вони нагадуватимуть про предків, яких шанують і люблять. Така турбота водночас носить і виховний характер, зберігає українські традиції шанування рідних.

Різноманітність асортименту

Висока майстерність у поєднанні з досвідом дають змогу створити неповторні види надмогильних конструкцій. Верхня частина подвійного чи потрійного пам’ятника може бути суцільною (доповненою, наприклад, хрестом чи образом Матері Божої).

Два окремі вертикальні полотна — інший популярний варіант. Вони гарно виглядають, з’єднані хрестом та іншими елементами. Поєднання двох кольорів каменю створює ошатний вигляд надгробку.

Нижня частина також варіативна. Наприклад, затребуваною є закрита подвійна конструкція. При бажанні замовника її можна зробити ступінчастою чи створити отвір для квітів, вбудувати лампадки. Замовити додатковий декор, надписи, гравірування, оздобити фігурними виступами — вибір залежить від бажання замовника. За ним і рішення про облаштування території навколо пам’ятника.

Обирайте, телефонуйте, консультуйтесь!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ