Вата 22 Травня 2021 9:12Марина Сейлор

Подиивіться- ідеальна “перша леді”: почесна “паломніца” Оксана Марченко після обнюхування …… перейшла до наступного пункту програми: полежала на ліжку давно мертвої черниці Флорівського монастиря.

Почесна “паломніца” Оксана Марченко після обнюхування брудної черепушки котрогось мертвого монаха перейшла до наступного пункту програми: полежала на ліжку давно мертвої черниці Флорівського монастиря.

“Справжнє антикварне ліжко” стоїть в “справжній антикварній келії 19 століття”, до якої “все було куплено на антикварному ринку – кожна поличка, кожна річ”. Якась “матшка іґумєнья” (як це гордо вимовляє Марченко, по-московському випускаючи “у”) спеціально поселила Марченко в ексклюзивній антикварній келії, бо звичайна не гідна настільки сильноправедної паломниці.))
Що далі? Нюхатиме якусь “справжню антикварну білизну монаха”? Чи вдягатиметься на камеру в “справжню сорочку мертвої монахині”? Як же нам складно вмістити в голові і взагалі допасувати до нашого світогляду і норм отакі… національні відхилення, чи як їх ще назвати.

Але зате якийсь “Віктор 0001” (Медведчук, це ти?) написав, що “паломніца” – ідеальна “перша леді”. Звісно, при “ідеальному президенті, зрозуміло якому.
І як їх після того вважати притомними і здоровими?

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/159518/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ