Поки ми спали! Він помер – Корбан в шоці. Страшна звістка сколихнула країну. Тіло сина знайшли
Суспільство 6 Січня 2021 13:09Марина Сейлор

Поки ми спали! Він помер – Корбан в шоці. Страшна звістка сколихнула країну. Тіло сина знайшли

Ймовірно, вже як факт можна повідомити про те, що трагічно загинув син політика і бізнесмена Геннадія Корбана. Ще школяр Лев Корбан.

Спочатку ця інформація з’явилася в Telegram, а першим серед традиційних ЗМІ її підтвердив телеканал “НАШ” з такими деталями:

“Лев Корбан вранці 5 січня катався на баггі з однокласницею. Пізніше поліція знайшла баггі на дні річки, в баггі виявили два тіла: Лева Корбана і його однокласниці Юлії Васик.”

Ніяких заяв / постів від Геннадія Корбана на даний момент немає. Близькі до нього ЗМІ та журналісти також мовчать.

У мережі також з’явилися фото з місця передбачуваної трагічної загибелі сина Геннадія Корбана, Лева. Їх опублікувало видання Dетектів-Info.

На знімках – транспортний засіб, на якому нібито поїхав кататися зі своєю однокласницею 16-річний Лев Корбан. Баггі, перевернутий догори дном, лежав на дні водойми.

Ресурс “Дніпро оперативний” з посиланням на власні джерела і без згадки імен повідомляє, що 5 січня недалеко від Дніпра 16-річні хлопець з дівчиною каталися на квадроциклі і впали в річку Мокра Сура. Після довгої відсутності дітей мати дівчини викликала поліцію. Власне, поліція і виявила місце трагедії. Потім підключилися рятувальники.

Попередньо підлітки хотіли заїхати на місток, але не впоралися з керуванням і впали в річку. Баггі перекинувся і діти потонули, незважаючи на невелику глибину. Вони були пристебнуті і не змогли вибратися. Жахлива історія, словом.

Офіційних підтверджень встановлення особи загиблих поки немає.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/154633/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ