Поки Примадонна мріє про ювілейний концерт, Максим Галкін вже готує для неї м#г#лку: “сімейний склеп з особливим дизайном”
Культура 26 Жовтня 2020 3:17Марина Сейлор

Поки Примадонна мріє про ювілейний концерт, Максим Галкін вже готує для неї м#г#лку: “сімейний склеп з особливим дизайном”

Аллі Пугачовій це не подобається.
Алла Пугачова та Максим Галкін, скріншот із відео
Максим Галкін поділився тим, що на Новодівичому кладовищі вже викуплена ділянка землі, на якій проектують сімейний склеп, в якому піде на вічний покой Алла Борисівна.
Як передає Новости-UA, про це Максим Галкін повідомив в одному із своїх інтерв’ю.

Відомо, що існує 27-річна різниця у віці між Максимом Галкіним та Аллою Пугачовою. Ні для кого не секрет, що Алла Борисівна вже почала думати “про вічне”, хоча не втрачає надії влаштувати грандіозний концерт до свого 80-річчя.

Однак, як виявилося, Максим Галкін вже бився про те, де буде його сімейне поховання. Але викуплене місце на Новодівочому кладовищі не влаштовує Аллу Пугачову, оскільки вона хоче бути похована поруч із братом. Але не виключено, що вона все-таки передумає.

Зазначимо, що нещодавно стало відомо, що справжня мати зіркових близнюків вирішила заявити про свої права на дітей та через сім років повідомила, що відчуває зв’язок із дітьми. Шанувальники вважають, що саме вона є рідною матір’ю дітей, а не Алла Борисівна.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/149094/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ