Каталог М154 20 Вересня 2021 11:32Марина Сейлор

Політ на літаку у Івано-Франківську

Повітряний пілотаж - це відмінна можливість випробувати унікальні відчуття і отримати приємні враження, з якими не зрівняється жоден звичайний авіарейс. Ті, кому вже пощастило побувати в небі в якості пасажира приватного літака, а тим більше приміряти на себе роль пілота, прекрасно знають, що подібні враження неможливо забути. Якщо ви бажаєте зробити своїм друзям, близькій людині по справжньому дійсно незабутній подарунок, виберіть сертифікат на політ на літаку Івано-Франківськ . Сертифікат на пробний політ - це чудовий подарунок для тих, хто хоче чогось незвичайного, і звичайно ж це спосіб здивувати і подарувати такі емоції, які точно залишаться на все життя у вашій пам'яті.

 Кому можна подарувати політ на лайнері?

Якщо бажаєте подарувати емоції у Іфано-Франківську, які запам'ятаються на довгі роки, то політ на лайнері в подарунок - це найкращий вибір. Такий презент можна зробити кому завгодно:

  • Дітям;
  • Другу або подрузі;
  • Батькам;
  • Сестрі або братові;
  • Колезі;
  • Другий половинці.

В останні роки все більшої популярності в Україні набирають романтичні прогулянки на авіалайнері. Така прогулянка - це чудовий спосіб зізнатися в своїх почуттях або зробити пропозицію в небі.

Чому варто спробувати політ на літаку для двох

Польоти проходять на Cessna. Це одномоторний літак виробництва США, який є одним з найбезпечніших і кращих навчально-тренувальних літаків. Його використовують для початкового навчання пілотів. Керує літаком професійний льотчик.

Під час повітряної прогулянки учасники отримають великий досвід і дізнаються про авіацію і техніці.

Що буде відбуватися?

Ви познайомитеся з тим, що таке мала авіація, якими бувають навчально-спортивні літаки і отримаєте можливість відчути себе повноправним членом екіпажу літака.

  • Перед полетомобязательно пройде інструктаж з техніки безпеки.
  • Учасник розташовується на місці другого пілота, пристібається і одягає навушники.
  • Під час польоту Ви можете знімати те, що відбувається на фото і відео.

Повітряна подорож на літаку  в Івано-Франківську – це чудова знахідка для всіх, хто мріє провести незабутні вихідні та організувати повітряну екскурсію. На особисте прохання пілот робить елементи фігур вищого пілотажу, які завжди викликають захват. У такі моменти людина відчуває справжній вибух вражень. Барвисте і цікава розвага дозволяє зануритися в казковий світ різнокольорових фарб.

Схожі статті