Політичний занепад ВО «Батьківщина» або провал візиту Тимошенко у Рівне
Вата 3 Вересня 2017 10:56Денис Діденко

Політичний занепад ВО «Батьківщина» або провал візиту Тимошенко у Рівне

У Юлі Тимошенко та її політичної сили розпочались складні часи.
Колишні спонсори і однопартійці один за одним залишають її. Але це таке. Найголовніше, що народ (читай, майбутній електорат) вже масово відмовляється визнати в ній свого лідера.

Усвідомлення того, що у ВО «Батьківщина» опинилось забагато випадкових, а в окремих випадках і одіозних особистостей, які йшли до політсили зовсім не з ідеологічних міркувань, а заради отримання доступу до влади та до державних фінансових потоків, прийшло не тільки до політично освічених особистостей, а й до заклопотаних щоденною нелегкою працею селян.
Тобто, люди вже прозріли і зрозуміли, що під прикриттям партії бютівці вирішують власні фінансові питання та зовсім не борються за щастя народне.

Саме тому практично непомітно для жителів нашого краю пройшов візит Юлії Тимошенко на Рівненщину 27 серпня. Перший пункт Юліного прозріння – це місто Сарни (населення 30 тис.).
З обіцяної Юлі місцевими політиками масовки на 5 тисяч (уявляю, що мало би статись у Сарнах чи в Україні, щоби там на майдані зібралось аж 5 тисяч))) ), поліцейськими, які стежили за порядком, там було зафіксовано близько 300 осіб. Увага. На майдані знаходились, і прихильники ВО «Батьківщина», і випадкові перехожі (зокрема і ті, що їхали до Сарн з далекого села на шкільний ярмарок, а тут таке…), і здивовані мешканці прилеглих будинків, які подекуди перепитували, чи випадково не вибори скоро.

Так ось, згідно інсайдерської політичної інформації, прибувши до «прихильників» та побачивши реалії, Юля пережила таке нервове потрясіння, що просто відмовилась виходити зі свого авто. Напевно, так би з вікна авто і споглядала б Юля краєвиди Полісся до кінця своєї поїздки, якби не тривалі умовляння народного депутата Сергія Євтушка, які, втім, завершились виходом Юлі до народу. Ну, а далі як годиться – давня слізно-трагічна промова у стилі «усі зрадники, лише я – рятівниця», яка так і не була сприйнята присутніми.

Поїздка Юлі у Сарни завершилась неабиякою прочуханкою для голови районної ради Руслана Серпенінова та голови районної партійної організації Миколи Костецького в частині відсутності будь-якого впливу на населення/електорат/виборців (оберіть собі зручне).
Подібна ситуація відбулася і на «вотчині» голови обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Миколи Кучерука у містах Костопіль та Березне, де на майданах під час проведення зустрічей з Юлею було зафіксовано ледь-ледь по 200 осіб (спосіб підрахунку прихильників ви вже знаєте).
Ну, а як же зустріло революціонерку Рівне, запитаєте Ви?
Та ніяк.

27 серпня Рівне жило своїм життям і в цей день святкувало своє День народження. Хоча на майдані Незалежності і було багато рівнян, однак «народну революціонерку» ніхто не чекав і її виступ ніхто просто НЕ СЛУХАВ. Молодь збиралась слухати ТіК, тому баба Юля простояла на помості аж ТРИ хвилини, намагаючись привітати жителів з Днем міста, а потім роздратована стрімко поїхала у напрямку Києва.
Отже, підсумуємо.
Місцева (та й всеукраїнська) Юліна політична еліта народ під своїми знаменами так і не об’єднала.
Партійний авторитет ВО «Батьківщина» як такий відсутній.
Суспільство подало чіткий знак, що емоційна політична брехня на лабутенах вже давно набридла не тільки рівнянам, але й усім українцям.

 

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ