Війна 21 Лютого 2022 9:28Марина Сейлор

Політика Кремля може призвести до найбільшої війни в Європі з 1945 року — Джонсон – Прямий

Згідно з даними розвідки західних спецслужб, ситуація навколо України свідчить, що  Російська Федерація готується до найбільшу війну в Європі від 1945 року.

Про це на полях Мюнхенської конференції заявив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, повідомляє ВВС.

“Боюсь, що план, який ми бачимо, призначений для чогось, що може стати справді найбільшою війною в Європі з 1945 року лише з погляду масштабу”, – сказав прем’єр-міністр.

На його думку, є всі ознаки того, що цей план у певному сенсі вже розпочався. За словами Джонсона, розвідка припускає, що Росія має намір розпочати вторгнення та оточити українську столицю Київ.

Джонсон також зазначив, що Велика Британія запровадить проти Росії санкції, які йдуть ще значно далі, ніж передбачалося раніше. Він підкреслив, що Велика Британія і США зупинять російські компанії, які “торгують у фунтах і доларах”. За словами Джонсона, це матиме значні наслідки.

Нагадаємо, що  спільнота InformNapalm одержала дані, що Росія планує диверсії “під чужим прапором” проти своїх “іміджевих” об’єктів для виправдання подальшої агресії щодо України. Зокрема, спецслужби РФ розглядають можливість підірвати Керченський міст.

Водночас нові супутникові знімки компанії Maxar показують, що РФ продовжує нарощувати військову силу в Криму, у Білорусі та на заході Росії. На ці території прибуває додаткова техніка та війська.До того ж міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що зараз біля кордону з Україною перебувають приблизно 130 тисяч російських військових.

Джерело: https://prm.ua/polityka-kremlia-mozhe-pryzvesty-do-naybilshoi-viyny-v-yevropi-z-1945-roku-dzhonson/

Схожі статті

Notice: Функцію WP_Object_Cache::add було викликано неправильно. Cache key must not be an empty string. Будь ласка, перегляньте Виправлення помилок у WordPress для більш детальної інформації. (Це повідомлення додане у версії 6.1.0.) in /home/onpress2/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078