Помер астронавт, який гуляв по Місяцю

Переглядів: 218
Помер астронавт, який гуляв по Місяцю Lifestyle

У США на 86 році життя помер Едгар Мітчелл, учасник третьої експедиції «Аполлон-14»на Місяць, яка відбулася у лютому 1971 року. На поверхні супутника Землі її учасники пробули 33 години 24 хвилини. Мітчел не дожив одного дня до 45-річчя своєї висадки на поверхню супутника.Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на NASA.

Мітчелл увійшов  в історію світової космонавтики як шоста людина, яка прогулялася поверхнею Місяця. Він був авіаційним інженером, морським льотчиком, пілотом місячного модуля.

Під час місячної експедиції у 1971 році  Мітчел разом з колегами встановив декілька рекордів, у тому числі по тривалості перебування на поверхні Місяця. Астронавти зібрали 41, 6 кг місячного грунту і доставили на землю найбільший вантаж за всю історію вивчення супутника.  Ці зразки потім вивчали 187 груп учених в США та 14 інших державах.

Усе своє життя Едгар Мітчел переконував людство, що НЛО та інопланетні істоти існують. Він опублікував сенсаційні дані, про те, що люди контактують з позаземними цивілізаціями.

 

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of