Популярні новобудови Львова
Каталог М142 14 Серпня 2020 11:09nick

Популярні новобудови Львова

Сьогодні купити житло в новому ЖК чи будинку клубного типу – це у більшості випадків значить зробити виключно вигідну інвестицію. І хоча ринок вторинної нерухомості теж має цікаві з точки зору вартості пропозиції, квартири у Львові в новобудовах мають суттєво більше переваг, ніж житлові або комерційні площі, які пропонуються в старих будинках, зведених багато десятиліть назад.

Спеціалізований портал Вдома Онлайн створений для того, щоб ви мали змогу отримувати повну інформацію про всі новобудови міста від самих девелоперів та від незалежних експертів. Зручний сервіс дозволяє швидко обрати ЖК, який відповідає вашим бажанням, дізнатися про особливості проекту, стан будівництва, планування і вартість квартир від забудовників та без посередників.

Серед популярних ЖК, які зараз пропонують квартири у Львові, відзначають такі комплекси, як Щасливий Platinum, Семицвіт, Парус City, Авалон Зелена Стріт, Парус Smart, OBRIY2, OBRIY3, Грінвіль Парк, Глобус Централ Парк, Кайзер Парк, Авалон UP, Грінвуд, Глобус Еліт, Глобус Меридіан, Європейський квартал та багато інших. Повний перелік сучасних новобудов з ретельними описами ви вже зараз знайдете на сторінках Вдома Онлайн.

Ціна на квартири в новобудовах

Вартість квартир, яка вказується на порталі, надається від забудовників, таких як РІЕЛ, НоваБудова, Інтергал-Буд, Avalon Inc, Greenville, Парус Development, LEV Development, Нова Оселя. Інформація надає змогу зорієнтуватися в актуальних цінах, визначити оптимальний варіант з урахуванням запланованого на придбання квартири бюджету. При цьому складниками вартості є наступні фактори:

  • категорія житла («Економ», «Стандарт», «Комфорт», «Еліт»);
  • розташування (центральна частина міста, віддалені райони Львова);
  • розташування квартири на поверсі;
  • кількість кімнат і планування;
  • стан ремонту (чорновий, з облаштуванням поверхонь оздоблювальними матеріалами, з встановленою сантехнікою);
  • етап будівництва;
  • наявність власної закритої території.

Зверніть увагу на те, що житло в будинках, які тільки зводяться та ще не здані в експлуатацію, коштує значно дешевше. А якщо девелопер відомий, з репутацією, яка заслуговує довіри, то новобудова, скоріш за все, не буде мати проблем та після купівлі квартири заселення стане можливим в найкоротші терміни.

Обрати квартиру в новому ЖК через Вдома Онлайн

Скориставшись порталом Вдома Онлайн ви швидко знайдете найцікавіші для вас пропозиції. Інформація, яка збирається досвідченими експертами, дозволяє дізнатися про всі особливості проектів, стан будівництва, відомості про девелопера і субпідрядників. Також завдяки зручному сервісу ви можете подивитися фото і відео звіти від таємних покупців, рейтинги, складені на основі реальних відгуків.

Щоб зв’язатися з забудовником та обговорити деталі придбання житла з 100% передоплатою чи на умовах розтермінування, вам достатньо перейти за посиланням, яке є на сторінці з описом новобудови.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ