Порошенко екстренно розігнав активістів у Києві методом Януковича (ФОТО)
Україна 20 Січня 2017 10:23Руслан Коріков

Порошенко екстренно розігнав активістів у Києві методом Януковича (ФОТО)

Українці у шоці. У Києві на активістів протесту проти влади Порошенка наїхали правоохоронці. Новий Майдан розігнали за лічені хвилини методами Януковича. Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення активіста Майдану Дмитра Різніченка.

Перші дні Нового року відзначилися новим мітингом у Києві. Декілька сотень активістів вийшли на Майдан із вимогою до Порошенка звільнити внутрішніх політв’язнів.

Зі слів активіста Різніченка стало відомо, що на Грушевського збирався мирний мітинг на честь пам’яті загиблих  на Грушевського. Жодних провокацій група людей, які тут зібрались,не планували.  А от приїзд поліції усіх присутніх не просто шокував, а розізлив.

«Сьогодні вперше за три роки я бився з «беркутом». Вперше за три роки в міліцію полетіло каміння, підняте прямо з пам'ятника Жизневському. Чесно, я не чекав такого, я не був до такого готовий. Не думав, що все прямо отак», - розповів Різніченко.

Додав, що правоохоронці приїхали одразу, як тільки активісти почали підпалювати шини.

«Все мало бути спокійно - просто мітинг і хода в пам'ять подій на Грушевського. Ми зібрались на Майдані, виступили, пройшли до «груші», де колись стояла барикада, а тепер саморобний монумент загиблому білорусу. Ми вирішили запалити одну символічну шину прямо на монументі - і почалось, мов грім. На нас налетів «беркут», один підрозділ. Ми буквально сказилися від злості, така підлість не вкладалася в голову. Ми відтіснили їх від монументу, загнали з прокляттями на тротуар, але до них підтягнулося підкріплення, на нас пішли з іншого боку, зав'язалася вже серйозна бійка і полетіло каміння. Все швидко закінчилося без великої крові, вони відступили, але їх тепер було до біса, вони оточили монумент, а нас біля нього була жменька. Почались переговори, міліція розступилася і пропустила нас назад на Майдан», - повідомив Різніченко.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ