Порошенко «Рошеном» замилив очі, а про «5 канал» забувся
Україна 15 Січня 2016 20:44Сніжана Зимна

Порошенко «Рошеном» замилив очі, а про «5 канал» забувся

Генеральний   директор і міноритарний акціонер Roshen В'ячеслав Москалевский здивувся, що Президент України пообіцяв продати частину свого бізнесу. Адже в ситуації, в якій перебуває Укаїна, це неможливо. Він також стверджує, що в  Порошенка швидше таких планів не було.

Новину передає  ONPRESS.INFO з посиланням на повідомлення гендиректора та міноритарного акціонера Roshen В'ячеслава Москалевского.

«Про те, що Петро Олексійович збирається продавати компанію, я дізнався з газет. Так у нього і потрібно запитувати, кому він збирається продати свій пакет акцій. У мене є свій, і я  тут працюю.  Розумієте?  Можу сказати, що я разом з ним свою долю не збираюся  продавати. Я тут вже більше 20 років працюю», - прокоментував Москалевський повідомлення про підготовку до продажупрезидентського пакету акцій Roshen.

Партнер Порошенка висловив здивування з приводу продажу бізнесу Порошенка загалом. Він заявив, що не розуміє сенсу у вимозі суспільства продати пакет акцій саме в Roshen, а не «5 канал», який також належить Президентові. 

«Інший момент, що в суспільстві з'явилося засудження Президента: що, мовляв, хотів продавати, але не продає. Чесно кажучи, я взагалі не розумію, навіщо Петро заявив про продаж і чому він повинен продати саме Roshen, а не, наприклад, "5 канал"... » - сказав  Москалевський.

Також бізнес-партнер  Президента висловив сумнів, що такий великий бізнес в Україні можна продати взагалі. Особливов час, коли відбуваються безперервні воєнні дії.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ