Політика 4 Травня 2017 19:59Марина Сейлор

Портников: Путіну або ні про що не розповідають, або він не втручається

Публіцисту і журналісту Віталію Портнікову російський президент Володимир Путін нагадує одного з братів Форсайт з класичної саги Джона Голсуорсі, який скаржився, що сам він ні в що не втручається, але і йому нічого не розповідають. Про це журналіст написав у своєму блозі на сайті Крим.Реалії.
Подібну аналогію у Портникова викликала недавня заява Володимира Путіна про те, що Росія, мовляв, не втручається в справи інших держав. Подібне господар Кремля міг висловити тільки в тому випадку, якщо він перебуває в інформаційному вакуумі, тобто якщо йому нічого не розповідають – ні оточення, ні помічники-референти, ні засоби масової інформації, ні іноземні прем’єри-президенти. Інакше він би знав те, що знає весь світ. Путін знав би, що ще до нього Росія відрубала від Молдови пристойний шматок території, роздає там свої паспорти, тримає армію і всіляко заважає возз’єднання колись єдиної держави.

«Він би знав, що Росія колись грубо втрутилася у внутрішній конфлікт в Грузії і вже при ньому розв’язала війну проти цієї країни, відщипуючи від суверенної держави шматочки територій Він точно б знав, що за його особистим наказом був анексований український Крим і розв’язана війна в Донбасі. він знав би, що він сам послав у далеку Сирію російських солдатів для збереження місцевого людиноненависницького режиму і вбивства мирного населення. А Путіну нічого не розповідають, тому він «упевнений, що його країни ніде немає», – упевнений журналіст.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/JT392I2hxxE/

Схожі статті