Прес-релізи 29 Липня 2021 18:32Марина Сейлор

Послуги екскаватора: особливості техніки та переваги оренди

Сьогодні будівництво в Україні набуває величезного розмаху, а число тих, хто бажає жити в новобудовах, з кожним днем збільшується все стрімкіше. Будівельні компанії отримують безліч замовлень, що призводить до підвищення попиту на спецтехніку.

Екскаватори  належать до важкого обладнання, яке впорається з найскладнішими завданнями. Вони надійні, потужні та ефективні у роботі за будь-яких погодних умов. Компанії та приватні підприємці часто бажають мати таку техніку у своєму автопарку, проте це потребує значних інвестицій. Як їх уникнути? Зручний вихід — оренда важкого обладнання. Таке рішення допоможе не тільки зекономити час, а й позбутися витрат на обслуговування та ремонт. У нашій статті ми розберемо особливості екскаваторів, а також для яких робіт такі машини використовують і де найкраще їх орендувати.

Особливості екскаваторів

Екскаватор — спецтехніка, без якої не обійтись як в будівництві багатоповерхівки в центрі міста, так і під час зведення невеликого приватного будинку. Виділяють 2 основних види цього обладнання: гусеничний та колісний. Гусеничні екскаватори можуть працювати на поверхні, яка вимагає високої прохідності. Машини на колісному приводі більш маневрені та ефективні в тих роботах, де потрібно уникати пошкодження дороги або іншого покриття.

 Як можна використовувати техніку?

Основною перевагою екскаваторів є багатофункціональність. З їх допомогою риють траншеї під прокладання водопровідних труб, проводять розчищення та вирівнювання територій, риють котловани для заливки фундаменту різних будівель. Послуги екскаватора знадобляться при зведенні житлових будинків, виробничих цехів, офісів, торгових центрів. Такі універсальні помічники є корисними на всіх етапах будівництва, адже вони значно прискорюють проведення робіт, наприклад, навантаження сипучих будівельних матеріалів за допомогою екскаватора відбувається в десятки разів швидше, ніж вручну.

Обираємо компанію для оренди

Послуга «оренда екскаватора» буде корисною для тих будівельних фірм, які прагнуть раціонально використовувати свій бюджет. Компанії-орендодавці беруть на себе всі зобов'язання з обслуговування та ремонту техніки, мінімізуючи витрати клієнта. Також надане обладнання проходить своєчасні технічні огляди та зберігається у спеціально відведених для цього місцях. Однією з таких компаній, яка пропонує послугу «Оренда техніки - екскаватори» є “Бурові технології”. Серед її переваг — професійна допомога досвідчених фахівців, великий автопарк надійної спецтехніки та вигідні пропозиції для будівельних фірм. Серед асортименту важкого обладнання компанії ви можете підібрати модель для будь-якого виду робіт. Наприклад, для риття вузьких траншей, фундаментів невеликих приміщень, неглибоких ровів або зливних ям ідеально підійде міні екскаватор Volvo EC15C. А для підготовки котловану багатоповерхового будинку можна обрати екскаватор типу Liebherr R 914.

Оренда екскаватора — гарний вибір для будівельних фірм, адже це просто і вигідно. Обирайте перевірену компанію та починайте роботу!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ