Потрібен резонанс! 1300 ветеранів АТО не пройшли лікування, тому що глава реабілітаційного центру вкрав 5,6 млн грн
Війна 30 Квітня 2021 9:04Марина Сейлор

Потрібен резонанс! 1300 ветеранів АТО не пройшли лікування, тому що глава реабілітаційного центру вкрав 5,6 млн грн

Київською місцевою прокуратурою №7 направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника реабілітаційного центру, який одночасно є депутатом однієї з селищних рад, за фактом заволодіння 5,6 млн грн, виділених на психологічну реабілітацію ветеранів і воїнів антитерористичної операції.

Про це повідомили в прокуратурі Києва.

Встановлено, що в рамках держпрограми з надання психологічної допомоги учасникам АТО майже 1300 ветеранів та бійців повинні були пройти курс психологічної реабілітації в згаданому реабілітаційному закладі, який розташований на території Одеської області.

«Фактично зазначені послуги учасникам бойових дій надано не було. Разом з тим керівник установи надав в держоргани неправдиві відомості про виконання держпрограми і протиправно заволодів державними коштами на суму понад 5,6 млн грн », – йдеться в повідомленні.

Крім того, місцевою прокуратурою в рамках кримінального провадження поданий позов про стягнення з керівника центру всієї суми завданих збитків.

Також зазначається, що протягом 2017-2018 років за фактами привласнення і розтрати коштів, виділених на лікування і реабілітацію учасників АТО, оголошено підозри керівникам восьми реабілітаційних центрів в Харківській, Тернопільській, Волинській та Київській областях. Загальна сума збитків, завданих їхніми діями, становить майже 10 млн грн

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/122549/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ