Повний розвал РФ. Історик передбачив українську Кубань

Переглядів: 770
Повний розвал РФ. Історик передбачив українську Кубань В мережі

Після розвалу Росії Кубань стане українською, а Сибір відійде до Китаю. Про це заявив український історик і колишній політв’язень Валентин Мороз.«Як держава Росія скоро припинить своє існування, а на її місці утворюється багато нових республік. Головну роль в цьому процесі відіграє саме агресія Росії проти України. Через це російська імперія остаточно розпадеться. Відокремляться башкири, татари, якути, а вони — дуже антимосковські. Кавказ і Дон відокремляться. Навіть у Сибіру демонстрації були, люди скандували, — «Досить годувати Москву». Кубань — ми заберемо, а на Сибір Китай претендує. Навіть з Петербургом буде питання», — розповів Валентин Мороз.

За його словами, саме українцям під силу розвалити РФ, так як зараз в Кремлі немає єдності. «Якби вони могли здолати Україну зсередини — давно б це зробили. Але у них нічого не виходить. У Кремлі немає єдності, там величезна кількість своїх проблем. Ми будемо їх розвалювати», — підсумував історик.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/173745-polnyjj-razval-rf-istorik-predskazal-ukrainskuju-k.html

2
Комментировать

2 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
2 Авторы комментариев
  Подписаться  
Уведомление о

Может историк национальной науки Украины и прав . Что развал будет , только с целью собрать командиров в кулак и спросить с кого пора .
Это не будет как хотят думать финансовые операции . Уничтожение системы освободит некоторые физические свойства , время волшебников или мутантов прийдёт , щас смотрю как раз.

Вот Петя у нас знатный казак , кавалерист хреновый .