Повний розвал РФ. Історик передбачив українську Кубань
Політика 6 Серпня 2018 10:43Марина Сейлор

Повний розвал РФ. Історик передбачив українську Кубань

Після розвалу Росії Кубань стане українською, а Сибір відійде до Китаю. Про це заявив український історик і колишній політв'язень Валентин Мороз.

«Як держава Росія скоро припинить своє існування, а на її місці утворюється багато нових республік. Головну роль в цьому процесі відіграє саме агресія Росії проти України. Через це російська імперія остаточно розпадеться. Відокремляться башкири, татари, якути, а вони - дуже антимосковські. Кавказ і Дон відокремляться. Навіть у Сибіру демонстрації були, люди скандували, - «Досить годувати Москву». Кубань - ми заберемо, а на Сибір Китай претендує. Навіть з Петербургом буде питання», - розповів Валентин Мороз.

За його словами, саме українцям під силу розвалити РФ, так як зараз в Кремлі немає єдності. «Якби вони могли здолати Україну зсередини - давно б це зробили. Але у них нічого не виходить. У Кремлі немає єдності, там величезна кількість своїх проблем. Ми будемо їх розвалювати», - підсумував історик.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/173745-polnyjj-razval-rf-istorik-predskazal-ukrainskuju-k.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Дмитрий Танцюра :

    Может историк национальной науки Украины и прав . Что развал будет , только с целью собрать командиров в кулак и спросить с кого пора .
    Это не будет как хотят думать финансовые операции . Уничтожение системы освободит некоторые физические свойства , время волшебников или мутантов прийдёт , щас смотрю как раз.

  2. Дмитрий Танцюра :

    Вот Петя у нас знатный казак , кавалерист хреновый .