Україна 23 Листопада 2017 22:22Руслан Коріков

Повстанці «ЛНР» вирубили весь зв’язок. Нацгвардія України піднята по тривозі для повної бойової  готовності

На території окупованої Луганщини пропав зв'язок. Українська армія приведена до повної бойової готовності. Жителі самопроголошеної «ЛНР»  зазначають,  що все вимкнули через повстання. З їх слів, ситуація щогодини погіршується, і залишатися на окупованій землі дедалі небезпечніше. Новину передає ONPRESS.INFO.

«Я шкодую, що одразу не виїхала на вільні території України, коли була можливість. Тепер ми живемо як на пороховій бочці. Якби тільки був якийсь вузенький коридорчик – ми б усі виїхали звідси. Протестувати і не підкорятися окупантам неможливо і нереально – стріляють, не дивлячись – є поруч діти, чи ні… Вони з легкістю можуть розстріляти всю сім’ю, включаючи немовлят і вагітних. Таке вже було у сусідньому під’їзді», - розповіла жителька окупованої території, дані якої ми не розголошуємо заради її безпеки.

Поділився новинами ще один сміливий житель «ЛНР»: «Сподіваюся, встигну написати, доки не вимкнули зв'язок… Скоро нас відріжуть від усього. У нас тут повстання. Хто проти кого не ясно. Як павуки в банці, окупанти гризуть самі себе. Плотницький втік. Під вікнами постійно їздять танки, чути стрілянину».

Нагадаємо, бойовики «ДНР» захопили центр окупованого Луганська. З їх слів, це – «обов’язкова антидиверсійна операція». Також відомо, що самопроголошений очільник «ЛНР» просив допомоги у президента України Петра Порошенка, а потім, не дочекавшись відповіді, втік в Росію.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ