Працює менше трьох годин на день. Західні ЗМІ дізналися, що Трамп – ледар
Політика 30 Жовтня 2018 10:53Марина Сейлор

Працює менше трьох годин на день. Західні ЗМІ дізналися, що Трамп – ледар

Президент США Дональд Трамп більшу частину робочого часу зайнятий особистими справами, а не обов'язками глави держави. Про це стало відомо виданню Politico, яке ознайомилося з його графіком.

За інформацією газети, минулого вівторка, 23 жовтня, в робочому графіку американського лідера було заплановано лише три години робочого часу, в той час як вільного часу — дев'ять годин. Видання зазначає, що особистий час Трамп в основному витрачає на написання твітів, розмови по телефону і перегляд телевізора. У робочий час він проводить офіційні зустрічі, брифінги та публічні виступи.

Politico вважає, що графік президента Сполучених штатів безладний, і в основі його роботи лежить не довгострокове планування, а одномоментні ідеї. Так, визнає джерело видання, знайоме з розпорядком Трампа, американський лідер може прочитати новину в газеті і терміново скликати зустріч з цього питання.

У висновку статті її автори приходять до висновку, що американський президент більше зайнятий на урочистих церемоніях і інтерв'ю з пресою, ніж над розробкою подальшої політики держави.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/182717-rabotaet-menshe-trekh-chasov-v-den-zapadnye-smi-uz.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ