«Правий сектор» Одеси повстав проти суддів

Переглядів: 621
«Правий сектор» Одеси повстав проти суддів Україна

Активісти одеського «Правого сектору» повідомили про намір боротися проти суддів, які відпускали під заставу прихильників «русского мира» 2 травня 2014 року.Про це повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на слова лідера «Правого сектору» Одеси Сергія Стерненка.

Активіст повідомив, що слідство та суд починають йти на шлях виправлення. Судді не лише скасували можливість внесення застави сепаратистам, але й висунули деяким учасникам масових заворушень звинувачення за статтею 110 — посягання на територіальну цілісність і недоторканість України. Стерненко додав, що залишається їм інкримінувати тероризм. Крім того, він зазначив, що робота прокурора, СБУ та суддів пришвидшилася, а рішення їхні почали прийматися згідно закону.

Проте лідер одеського «Правого сектору» Правий сектор зазначив, що організація й надалі боротиметься зі свавіллям суддів Малиновського, які приймали рішення про заставу для сепаратистів.

«Ми не кидаємо слів на вітер, тому Правий сектор доб’ється звільнення колегії суддів Малиновського суду, які приймали рішення про заставу для терористів. Їх звільнення це найм’якіше покарання з можливих. По великому рахунку вони мають сидіти на лаві підсудних так само, як і ті, кому вони хотіли дати шанс утекти», — зазначив Стерненко.

Нагадаємо, що активісти одеського «Правого сектору» заблокували будівлю Малиновського суду Одеси, вимагаючи звільнення суддів, які виносили рішення про заставу для сепаратистів.

 

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of