Каталог М109 11 Березня 2019 19:14slovotkach

Правильний вибір дитячого одягу

Правильний вибір дитячого одягу справа непроста. Однак, і без того нелегка доля матусі значно ускладнюється, коли дитина підростає.

Зараз навіть дошкільнята стрімко ганяються за модним дитячим одягом для того лише, щоб створити собі новий імідж і вразити своїх друзів. Діти вступають між собою у змагання за право справити на оточуючих враження першим, вони готові на все, щоб привернути увагу інших малят та дорослих у ​​своєму оточенні. Таким чином, у дитячому одязі, як і в цілому в моді для дітей, наразі доречно все, як шлях самовираження.

Проте ж, не забуваємо, що дошкільнята та діти молодшого шкільного віку, як і належить дітлахам, надзвичайно рухливі. Тому при виборі одягу для малюка, мамам слід віддавати перевагу тим речам, які не перешкоджатимуть високій природній активності дитини.

Ми уважно підбираємо дитячий одяг для немовляти, прискіпливо вивчаючи його склад і ретельно перевіряючи шви - щоб не натерло ніжну шкіру малюка. І чомусь так безтурботно ставимося до вибору одягу для старшої дитини, беручи до уваги лише його практичність і ціну ... Чи часто замислюємося, коли купуємо одяг для дівчинки або для хлопчика - а чи не принесе він шкоди дитячому здоров'ю ? Боюся, що ні ...

Головними ж показниками придатності того чи іншого матеріалу для пошиття дитячих речей вважаються гігроскопічність, гідрофільність, гідрофобність і повітропроникність. Наприклад, від рівня тієї ж таки гігроскопічності залежить, наскільки швидко і повно тканина вбирати вологу з поверхні тіла, що, погодьтеся, просто перша необхідність. Чи можуть похвалитися цими властивостями тканини, з яких зроблено дешевий одяг для дітей ? Сильно сумніваюся ...

На купівлю речей дошкільняткові щорічно йде сума, що приблизно співвідноситься з еквівалентом тисячі американських доларів. Адже, чим якісніші дитячі речі, тим вища їх вартість. А якщо ще врахувати прагнення дитини до гонитві за свіжими модними віяннями і співвіднести віртість модного одягу та частоту оновлення гардеробу, то ... цифра ця неухильно зростає і стає непосильною для сімейного бюджету.

Тому, на жаль, головною перевагою одягу для дітей у наших громадян у більшості випадків стає не стільки властивість тканини і гігієнічні характеристики вироби, скільки його доступна ціна. А такий підхід до вибору дитячих речей згодом може негативно позначитися на здоров'ї вашого сина або дочки.

Нещодавно у Києві відкрився інтернет магазин дитячого одягу https://nestling.com.ua/ua/, модні товари з якого тепер можна купити з доставкою по Україні. Дитячі речі, що продаються в цьому онлайн магазині - це стильні та якісні товари для дітей в середньому ціновому діапазоні. До того ж при виготовленні речей для дітлахів використовуються переважно натуральні матеріали. Ну, а прихильність покупців до відомих українських та американських брендів, які продаються у цьому популярному дитячому магазині говорить сама за себе....

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ