Представників ЗМІ затримано при спробі запустити дрон біля військового об’єкта
Політика 26 Липня 2017 10:29Mikel

Представників ЗМІ затримано при спробі запустити дрон біля військового об’єкта

Поблизу одного з військових об'єктів Повітряних сил Збройних Сил України у Житомирській області у вівторок, 25 липня, силами оперативно-чергової служби військової частини були оперативно затримані представники одного з вітчизняних телеканалів при спробі запуску квадрокоптера в трикілометрової зоні прилеглої території військового об'єкта.

Як повідомляє прес-центр командування Повітряних сил ЗСУ, порушників передали до Національної поліції України, обставини їхньої діяльності у зазначеній зоні з'ясовують.

"Командування Повітряних сил ЗСУ в черговий раз застерігає від провокаційних дій поруч із військовими частинами... Будь-які порушення, пов'язані з проникненням на територію військового об'єкта, використанням безпілотних літальних апаратів над військовими частинами і настроями військових підрозділів, а також над базами, складами і арсеналами або на підльоті до них збиватимуть без попереджень, причетних до таких інцидентів осіб - затримувати і притягувати до відповідальності згідно із законодавством України", - йдеться в с спілкуванні.

У прес-центрі також зазначають, що військовослужбовці добових нарядів відповідно до статутних обов'язками мають право застосовувати зброю під час несення служби.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ