ВАЖЛИВО:
Президентські «Богдани» програли невідомим вантажівкам тендер аваківської Нацгвардії на 23 мільйони

Президентські «Богдани» програли невідомим вантажівкам тендер аваківської Нацгвардії на 23 мільйони

Військова частина 3078 Національної гвардії України 25 липня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Партек Україна»  на постачання 23 вантажних автомобілів за 22,18 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Замовлено тентовані автівки вантажопідйомністю 7 тонн для перевезення 24 чоловік по 966 тис грн. за штуку. Постачальник не оприлюднив у системі сертифікатів виробника. Лише у довідці самої фірми вказано, що постачатимуться вантажівки СКС-БТ713-01БП невідомо чийого виробництва. У відкритих джерелах не вдалось знайти взагалі такого набору букв та цифр.

ТОВ «Партек Україна» зареєстровано на черкащанина Василя Волощука та киянина Андрія Бородкіна. У тендерній документації повідомляється, що учасником ТОВ є киянин Юрій Павлович Бишовець. Так звутьпредставника благодійної фундації «Міжнародна гуманітарна академія».

Фірма зареєстрована по вул. Кільцева, 4-Н у с.Петропавлівська Борщагівка на околиці Києва. Тут знаходиться станція техобслуговування. У заявці фірми вказано, що в штаті працює 16 чоловік, чого недостатньо для виробництва автомобілів.

Торік Нацгвардія за 10,20 млн грн. купила у цієї фірми санітарні автомобілі також невідомої марки.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Авто-Регіон», яке пропонувало вантажівки «Богдан 3372». Їх виробляє корпорація «Богдан» першого заступника секретаря СНБО Олега Гладковського, бізнес-партнера президента України Петра Порошенка.

В ході торгів жоден конкурент не знижував ціну від першої заявки, різниця між ними складала лише 0,4%. Зрештою тендерна ціна виявилась нижче від очікуваної замовником лише на 2%.

Джерело: http://nashigroshi.org/2017/07/31/prezydentski-bohdany-prohraly-nevidomym-vantazhivkam-tender-avakivskoji-natshvardiji-na-23-miljony/

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о