Причина окупації Криму – конфлікт через острів Тузла, – Генштаб
Україна 8 Лютого 2016 6:26Руслан Коріков

Причина окупації Криму – конфлікт через острів Тузла, – Генштаб

Операція по захопленню Криму була організована ще у 2003 році. Причиною цьому став конфлікт навколо острова Тузла. Кремлю не сподобалося, що хтось може перечити їхнім ініціативам і бажанням.

Новину повідомляє ONPRESS.INFO з посиланням на Krymea SOS.

Ыгор Воронченко розповыв, що усе почалося з того, як росіяни насипали косу: по 700 – 800 машин у день. Нею вони ы почали пеерправляти выйськову техныку, яка потым послугувала для окупацыъ Криму.

Також він акцентував, що крім цього, в 2003 році після конфлікту через острів, влада України наче спеціально почала скорочувати керченський окремий механізований полк, який знаходився у кілометрі від переправи.

Зі слів Воронченка, уже в 2012 році стало очевидним, що Крим хочуть забрати. Адже саме тоді влада почала скорочувати війська берегової охорони.

«У 2010 році було створено 4 нові бригади, що мали техніку. У жовтні 2013 під зонт Олімпіади в сочі Росія передала ці 4 бригади в оперативне підпорядкування Південного оперативного округу. Замість 12 цистерн з паливом на російську авіаційну базу в смт Гвардійське під Сімферополем приходить 45. Для чого? Для заправки ІЛ, які приземляться пізніше», - акцентував генерал-лейтенант.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ