ПриватБанк блокує рахунки українців: «Нам дуже шкода …»
Економіка 14 Липня 18:40Марина Сейлор

ПриватБанк блокує рахунки українців: «Нам дуже шкода …»

ПриватБанк потрапив в черговий гучний скандал

Про конфлікну ситуацію повідомила клієнт на тематичному порталі Мінфін.

По словами потерпілої, їй не дають закрити рахунок в ПриватбБанку.

«У квітні 2019 року надала документи в Приватбанк для проходження ідентифікації. Оскільки письмове повідомлення про проходження цієї процедури побачила пізно ( було відправлено мені в лютому), то рахунок банк заблокував. На рахунку залишалися гроші. 8 квітня 2019 року начальник відділення в якому обслуговувалася прийняв документи і заповнив анкету. Я повідомила про те, що після проходження ідентифікації хочу закрити рахунок в пріватбанке.

По станом на 13 липня 2019 року рахунок до сих пір заблокований. Незважаючи на те, що пройдена вже друга ідентифікація (анкета оброблена 14.06.19) та надано маса документів за запитом в електронних листах від менеджера відділення (декларації про доходи засновника, договори і контракти по підприємству та інше). «, — розповіла вона.

Також вона зазначила «повна відсутність зворотного зв’язку» з клієнтом і звинуватила банк в перевищенні повноважень.

«Не отримано офіційну відповідь від Приватбанку, який я відправляла рекомендованим листом до головного офісу. Приватбанк — це банк з повною відсутністю зворотного зв’язку. На гарячій лінії повна відсутність компетенції, спілкуватися з головним офісом можна тільки в односторонньому порядку (лист без відповіді), менеджер і начальник відділення абсолютно незацікавлений у вирішенні моєї проблеми. Приватбанк перевищує свої повноваження, згідно з регламентом Нац анка і робить все, щоб у мене не було можливості ПРОСТО ЗАКРИТИ РАХУНОК і перевести гроші своєї компанії в інший банк. «, — резюмувала вона в своєму відгуці.

Реагуючи на відгук клієнта в банку відповіли: «Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Дозвольте нам детально розглянути Ваш випадок».

Джерело: https://politeka.net/news/economics/1088452-privatbank-blokuie-rahunki-ukrainciv-nam-duzhe-shkoda/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ