Прнзиденом ОРДЛО! “Так, я готовий У мене достатньо сил і досвіду”. Захарченко, той який був міністром МВС під час Майдану, готовий, виявляється, очолити ОРДЛО.
Вата 24 Лютого 2021 19:12Марина Сейлор

Прнзиденом ОРДЛО! “Так, я готовий У мене достатньо сил і досвіду”. Захарченко, той який був міністром МВС під час Майдану, готовий, виявляється, очолити ОРДЛО.

Ганнна Маляр
Захарченко, той який був міністром МВС під час Майдану, готовий, виявляється, очолити ОРДЛО. В інтерв”ю Раша тудей (читай рупор Кремля) він заявив наступне: «Якщо так питання буде стояти і народ захоче мене там бачити в якості президента. У мене достатньо сил і досвіду. Так, я готовий».

Історія не знає умовного способу, але його вчасне звільнення – у листопаді 2013 – однозначно змінило б хід історії. Це урок, який показав Янукович про те, як не треба чіплятись за владу та вміти жертвувати одним чиновником, щоб зберегти всю верхівку.
А другий урок про те, як післяреволюційна влада може домовитись з попередниками про лояльність за спиною в героїчного народу, прикриваючись відчайдушною експлуатацією національних цінностей та символів нації.

І от тепер я повторю свої слова про люстрацію. Бо тепер все справдилось про що я багато разів говорила і писала.
Люстрацію в ті часи вигадали, щоб підмінити реальне кримінальне переслідування.

Постмайданна влада не збиралась притягати представників злочинного режиму Януковича до кримінальної відповідальності. Не збиралась, тому що були домовленості. Але запит суспільства на покарання посіпак Януковича був шалений. Тому потрібно було щось згодовувати людям. От згодували люстрацію. Яка так і не запрацювала, бо закон прописали хитро – саме так, щоб люстрація не запрацювала, а кого звільнять, щоб могли поновитись – якщо не через національні суди, то через ЄСПЛ (там вже були на той момент такі рішення по пострадянським республікам). Так воно і вийшло.

Натомість, у 2014 були всі підстави вчинити за законом, а саме, відкрити кримінальні провадження і притягти до кримінальної відповідальності соратників Януковича, оскільки в їх діях були ознаки злочинів проти основ національної безпеки. Саме такою повинна була бути люстрація у правовій державі.

Але ж ні, співучасники Януковича отримали негласну так би мовити “амністію”, швидко оговтались, збільшили свої статки, зміцніли політично і тепер готові очолити ОРДЛО, втручаються у роботу української судової системи, ведуть інформаційну війну проти України та, навіть, сидять у парламенті.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/158177/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ