Прес-релізи 29 Грудня 2020 21:43Марина Сейлор

Проблема вибору: які навушники обрати для дому, вулиці, спорту

Смартфон давно став головним гаджетом будь-якої людини і успішно замінив собою плеєр, навігатор, фотоапарат, калькулятор, ліхтарик і масу інших пристроїв. А головними додатковими аксесуарами до смартфону стали навушники. Однак якість гарнітури, яка йде в комплекті навіть з дорогими девайсами, залишає бажати кращого, тому питання вибору гарнітури зараз актуальне як ніколи.

навушники

Навушники для домашнього використання

Без певних знань вибрати якісні навушники для дому практично неможливо. Для домашнього використання найкраще підходять повнорозмірні і накладні моделі. Для початку, необхідно розібратися в елементах конструкції навушників:

  • дужка (оголів’я) – основний елемент конструкції, який служить для поліпшеної посадки на голові і з'єднує чашки навушників; при виборі важливо приділити увагу комфорту і надійності конструкції;
  • амбушури (чашки) – залежно від розміру/використовуваних амбушур навушники діляться на два види «охоплюючі /повнорозмірні» і «накладні»; перші найбільш комфортні, тому що їх амбушюри повністю охоплюють вушну раковину, не торкаючись її, і тим самим не викликають роздратування при тривалому використанні; другий вид викликає безліч суперечок, для когось вони не підходять через те, що сильно притискаються до вух, і це викликає неприємні відчуття вже через кілька хвилин;
  • кабель – деякі виробники не приділяють особливої уваги кабелю, і в результаті вони або переламуються в певному місці, або їх погана якість позначається на каламутному звучанні навушників.

Існують моделі з шумоізоляцією, або без неї. Навушники можуть бути доповнені мікрофоном. Вибирати потрібно виходячи з потреб, для яких вони будуть використовуватися.

навушники

Вуличні навушники

Ідеальним варіантом для вуличного використання стануть компактні навушники, які легко скласти і прибрати в кишеню штанів, або сумку. Завдяки зменшеному діаметру силіконових накладок вставних моделей, забезпечується більш глибока посадка і краща фіксація.

Крім того, у вакуумних моделей високий рівень звукоізоляції, що особливо важливо під час прогулянок. Якість звуку в моделях вакуумного типу від тих же вкладишів помітно відрізняється, причому в кращий бік, але вони сильніше навантажують слуховий апарат.

Накладні навушники для цих цілей – також відмінний варіант, але тут потрібно бути обережнішим. Звукоізоляція – це добре, але в міру. Напіввідкриті і кісткові моделі оптимальні, так як відгородитися від зовнішнього шуму користувачеві вдасться. Цього достатньо, щоб насолодитися улюбленою музикою, контролюючи при цьому, що відбувається навколо.

Такі навушники набагато безпечніші для прогулянок по вулицях, де спостерігається активний рух транспорту і пішоходів. Що ж до закритих моделей, то вони занадто сильно ізолюють від оточуючих звуків. Для прогулянок в людних місцях краще не купувати.

навушники

Моделі для заняття спортом

Не дивно, що вимоги до цього типу гаджету значно вищі, ніж до інших. Такі навушники повинні відповідати певним характеристикам, а саме:

  • ергономічна форма з щільним приляганням до вуха – в більшості моделей, положення головки регулюється, що забезпечує найбільш комфортне і надійне положення;
  • якість звуку – збалансований басовий звук в спортивних навушниках перша з важливих особливостей;
  • тактильні і візуальні відчуття – зручна форма важлива, але не варто забувати і про тактильні властивості;
  • зручність в управлінні пристроєм – навушники повинні надійно триматися в вухах і конструкція має бути комфортною для тривалого використання; випадання навушників при заняттях спортом, часта проблема;
  • високий рівень шумоізоляції – з цим завданням найкраще справляються безпровідні моделі;
  • підвищений захист від потрапляння пилу та вологи – часто, на мембрану навушників потрапляє піт, бризки або дощ, і після цього один навушник грає тихіше іншого (буває і зовсім ламаються); у спортивних вологозахищених моделях це виключено.

навушники

Додаткові функції – пульт управління і вбудований мікрофон для можливості швидко відповісти на дзвінок. Якщо ж потрібна додаткова інформація про вибір, то ще більше про навушники на сайті Soundmag можна дізнатися завжди.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ