Україна 25 Лютого 2020 8:20Марина Сейлор

Прокурору-зраднику, який перейшов на бік окупантів на Донбасі, оголосили підозру

Колишньому прокурору, який перейшов на бік російської окупаційної влади на Донбасі повідомлено про підозру в участі у терористичній організації.

Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з листопада 2014 по вересень 2016 року чоловік, зрадивши присязі працівника органів прокуратури України, перейшов на бік та співпрацював з незаконними збройними формуваннями окупаційної влади Російської Федерації на тимчасово окупованій території Донецької області.

Займаючи посади так званого «прокурора відділу підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури ДНР», «старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у сфері державної безпеки головної військової прокуратури ДНР» та «старшого помічника прокурора прокуратури м. Донецька ДНР», зловмисник порушував кримінальні справи, проводив слідчі дії, затримував осіб, здійснював їх арешти, а також організовував незаконні перевірки на підприємствах, в установах і організаціях, надавав злочинні вказівки на виклик та допит осіб, підприємців, вчиняв інші протиправні дії, направлені на порушення конституційних прав громадян України, що проживають на тимчасово окупованій території м. Донецька та деяких міст Донецької області, та вчиняв інші протиправні дії під виглядом завуальованої правоохоронної діяльності на окупованій території Донеччини.

Джерело: https://sprotyv.info/news/prokuroru-zradniku-yakij-perejshov-na-bik-okupantiv-na-donbasi-ogolosili-pidozru
Схожі статті