Україна 13 Березня 2020 18:25Марина Сейлор

Пропагандиста з РФ викрили на незаконному відвідуванні Криму. ВІДЕО

Співробітники Державної прикордонної служби проводить низку необхідних заходів щодо виявлення правопорушників, які незаконно потрапляють на територію України через закриті пункти пропуску на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомляє Держприкордонслужба України.

Під час перевірки в поле зору оперативних співробітників прикордонного відомства потрапив і громадянин Росії, який перебував в Україні з приватною метою та відлітав зворотним рейсом із аеропорту «Бориспіль». Росіянина співробітники Держприкордонслужби запросили для додаткового спілкування, адже на момент його відльоту з України стало відомо, що він порушив українське законодавство, а саме — незаконно перетнув кордону у закритому пункті пропуску ТОТ АР Крим.

Під час розмови чоловік усіляко заперечував про своє перебування у Криму та почав плутатись у своїх відповідях на запитання правоохоронців.

І тільки під час наведення беззаперечних доказів росіянин таки «згадав», як саме він потрапив на територію України у 2018 році.

Наразі за порушення законів України прикордонники заборонили росіянину в’їзд на територію нашої країни терміном на 3  роки та відправили зворотним рейсом до Мінська.

Джерело: https://sprotyv.info/video/propagandista-z-rf-vikrili-na-nezakonnomu-vidviduvanni-krimu-video

Схожі статті