Прошу вибачення у сім’ї та друзів: Бабченко розкрив подробиці спецоперації СБУ
Політика 30 Травня 2018 19:40Марина Сейлор

Прошу вибачення у сім’ї та друзів: Бабченко розкрив подробиці спецоперації СБУ

Операція з інсценування вбивства відомого журналіста Аркадія Бабченка тривала під керівництвом Служби безпеки України два місяці. Про це заявив сам журналіст Аркадій Бабченко на брифінгу в СБУ, передав кореспондент АСН.

"Хотів би подякувати СБУ за те, що врятували мені життя. Ця операція готувалася два місяці", - повідомив журналіст. За його словами, в подробиці операції він був присвячений місяць тому і весь цей час бачив, як "риють носом землю" українські спецслужби.

Результатом цієї спецоперації стало затримання організатора замаху на Бабченка. Таким чином, за його словами, вдалося запобігти масштабному теракту, який, за його даними, готувався владою РФ. При цьому він попросив вибачення у своїх друзів і особливо - у дружини, якій довелося "пройти через пекло", оскільки її теж не посвятили в подробиці операції.

Аркадий Бабченко, убийство Бабченко, спецоперация СБУ, спецслужбы Украины, инсценировка убийства Бабченко, убийство журналистов в Украине

Також він повідомив, що його нога, яку він нібито поламав місяць тому, насправді ціла, і ця інсценівка була також частиною спецоперації. Нагадаємо, вчора, 29 травня, з'явилася інформація про вбивство у власній квартирі відомого журналіста і російського опозиціонера Аркадія Бабченка.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/165877-babchenko-raskryl-podrobnosti-specoperacii-s-insce.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ