“Простих людей не пускають!” Зеленський втрапив у новий гучний скандал у Черкасах. ВІДЕО
Україна 31 Липня 2019 19:52Володимир Маркопольский

“Простих людей не пускають!” Зеленський втрапив у новий гучний скандал у Черкасах. ВІДЕО

У Черкасах, куди президент України Володимир Зеленський приїхав із робочим візитом 31 липня, до глави держави пускали тільки за закритими списками.

Про це розповів керівник місцевої громадської організації "Громадський спротив свавіллю влади" Олег Лисак, який намагався потрапити до президента (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"Прийшли на зустріч із Володимиром Зеленським. Людей пропускають тільки за закритими списками. До зали проходять бандити, люди їх впізнають прямо на вході, депутати, священики, простих людей на зустріч із президентом не пускають", – поділився він.

Так, Лисак підійшов до охорони Зеленського, щоб дізнатися, що відбувається. Останні в свою чергу заявили, що у них є списки від обласної держадміністрації тих осіб, які можуть бути пропущені.

У цей час дві літні жінки спробували прорватися до Зеленського, однак охорона їх не пропустила. "Для депутатів місце є, а для бабусь, які хотіли побачити свого президента, не знайшлося! Немає справедливості – прийшов новий президент, а правила залишилися старі", – обурився Лисак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер ГО "Спільна справа" Олександр Данилюк нагадав у фейсбуці, що Андрій Портнов був частиною кримінального режиму колишнього президента Віктора Януковича. У відповідь заступник голови Адміністрації Президента Януковича почав погрожувати.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Людмила :

    А вы, те кто голосовал за Зеленского, рассчитывали на что-то другое? Думали, что он великий демократ и будет ближе к народу? Ага, ближе, к Коломойскому…

    1. Зелупа Ебенина :

      Зебилам голова, для покушать, а не думать