Політика 13 Травня 2021 20:30Марина Сейлор

Просто у суді! Одіозний Кива знову шокував : “я не повинен вашу жо*у бачити”. Гучний скандал!

На засідання суду щодо нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука прийшов його однопартієць Ілля Кива. Політик, вже традиційно, почав чіплятися до журналістів.

Одіозний Кива ходив по залі суду та висловлював свої претензії працівникам ЗМІ. Нардеп заявляв журналістам, що ті, мовляв, заважають йому виконувати “депутатські повноваження”.

Крім того, у нього виникла словесна перепалка з оператором 24 каналу:

Кива: “Я не повинен вашу жо*у бачити”.

Оператор 24 каналу: “А я не повинен вашу”.

Кива: “У сенсі? Не заважайте мені працювати.”

Загрузка...

Так політик відреагував на те, що працівник ЗМІ встановлював камеру, аби транслювати засідання суду. Мовляв, нардеп через нього погано бачив, що відбувається. Згодом однопартієць Киви Вадим Рабінович сказав, аби той сідав, що й зробив політик.

Крім того, нардеп від «ОПЗЖ» Ілля Кива заважав журналістці hromadske вести стрім з-під будівлі суду, де обирають запобіжний лідеру партії Віктору Медведчуку та допустив некоректні висловлювання на адресу журналіста Богдана Кутєпова.

Зокрема, Кива нав’язливо питав у журналістки, яка вела пряму трансляцію, чи «звернувся Кутєпов до психіатра» та назвав журналіста «божевільним».

Крім того, невідомі у чорному одязі створили біля входу до суду живий ланцюг і заважали журналістам вести зйомку та перекрили доступ до будівлі суду. Правоохоронці, які перебували біля суду не відреагували на поведінку як Киви, так і невідомих, які перешкоджали журналістці.

Зазначимо, що 13 травня в ході слухання справи про держзраду, порушення законів війни та розкрадання державних надр в окупованому Криму Віктором Медведчуком суддя В’ячеслав Підпалий відхилив клопотання адвокатів про взяття нардепа на поруки.

Перед засіданням з такою пропозицією звернулися його колеги з фракції, зокрема – Ілля Кива та Ренат Кузьмін.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/161540/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ