Простим українцям і не снилося! 23-річна депутатка харківської міськради Марія Скоробагач шокувала всю країну – захмарні статки.
Україна 27 Грудня 2020 1:04Марина Сейлор

Простим українцям і не снилося! 23-річна депутатка харківської міськради Марія Скоробагач шокувала всю країну – захмарні статки.

У Харкові депутатка міської ради Марія Скоробагач задекларувала елітні автомобілі та швейцарські годинники відомих марок

Відповідну електронну декларацію подала депутат Харківської міської ради від партії “ОПЗЖ”, донька колишнього заступника голови Харківської облради Володимира Скоробагача, 23-річна Марія Скоробагач.

Згідно до декларації, Марія Скоробагач володіє трьома нежитловими приміщеннями в Харкові загальною площею 1673,7 кв.м (вартість – 3,09 млн грн). Крім цього, вона має право на користування майном, що належить рідним або батьку: квартира площею 69,2 кв.м у Харкові, земельні ділянки загальною площею 3,8 тис. кв.м та житловий будинок площею 374,5 кв.м у Козині Київської області. Депутатка також вказала земельну ділянку площею 5235 кв.м у Харкові, що належить її батькові.

Марія Скоробагач задекларувала 16 цінних предметів, у тому числі швейцарські годинники, електронні пристрої та меблі.

Депутатка володіє автомобілем Mercedes-Bens GLE 350D за 2,3 млн грн, водним засобом Sea Doo BRP, а також має право користуватися автомобілем BMW 740LE XDRIVE Iperformance за 2,86 млн грн, що належить батькові.

Марія Скоробагач протягом минулого року отримала наступний дохід: від зайняття підприємницькою діяльністю – майже 2,3 млн грн, страхові виплати – 64,1 тис. грн, гарантійна заміна товарів – 19,6 тис. грн, кешбек – 736 грн. Батько депутатки отримав у Харківській облраді зарплату в розмірі 146,4 тис. грн.

Загрузка...

Власних заощаджень Марія Скоробагач не вказує. Натомість її батько має готівкою 411 тис. євро, 2,53 млн доларів, 12,83 млн грн, а в банківських установах – 4,6 тис. доларів і 7,7 тис. грн.

Марія Скоробагач значиться керівницею благодійної організації “Благодійний фонд Володимира Скоробагача”.

На своїй сторінці в “Інстаграм” Марія Скоробагач у 2018 році опублікувала фото, судячи з усього, подарованого батьком автомобіля Mercedes-Bens GLE 350D та зробила допис: “У моїй голові було чітке розуміння “рано”. Але за останній час я і сама бачу, що трохи змінилася. Дехто каже, що я стала сумною, а деякі, що я навпаки стала серйозною і їм це подобається, але це взагалі все не важливо. Адже сьогодні збулася моя маленька мрія і як б “Ласкаво просимо в карету”.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/154012/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ